Komşu Şikayeti

cany98

Hectopat
Üst komşum hakkında gürültü konusunda şikayette bulunmak istiyorum fakat işleyiş nasıldır internette araştırmam sonucu düzgün bir bilgiye ulaşamadım. Bilen veya yaşayan varsa yönlendirir ise sevinirim.

Nasil bir ses? Cocuk sesi mi, muzik sesi mi, kavga sesi mi, sevisme sesi mi? Gece mi, gunduz mu, sabah mi? Once bunu bir ayir. Gunduz saatlerinde ozellikle cocuk sesiyse bir sey yapamazsin. Duzgünce rahatsız olduğunu belirt. Biraz anlayisli insanlarsa dikkat ederler.

Biraz abartı olacak ama, savcılığa gidin :)

Sürekli ayak sesi, sandalye sesleri, koltuk çekme sesleri vs tarzı. Polis konusunda ben de şüpheliyim pek ilgileneceklerini sanmıyorum 😕
Bu gayet normal bir durum. İnsanlar evin içinde yürüyecek, sandalyeye oturacak, koltuğa oturacak vs vs. Yani bunları yapma diyemezsiniz sonuçta insanların sürekli yaptıkları şeyler. Ancak çok rahatsız oluyorsanız nazik bir dille kendilerine bunu belirtmeniz daha doğru olacaktır. Farkında olmayabilirler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı