Ceza Sisteminde Köklü Değişiklik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Merhaba sevgili Technopatlar!

Uzun zamandan beri süre gelen ve bazılarınızın canını sıkan ceza sisteminde köklü bir değişikliğe gitme kararı aldık. Bu bağlamda ceza sürelerini tamamen elden geçirdik. Bundan sonra hiçbir ceza 1 gün sürmeyecek (Küfür hariç) . Artık en uzun ceza süresi 8 saat olacak.

Yeni ceza tablosu şu şekildedir:

Reklam İçerikli Mesajlar (Spam ise Spam-O-Matic ile Dünya Çapında Ban)
1 Puan1 Saat
Diğer Üyelere Hakaret1 Puan1 Gün
İmza Kuralları İhlali1 Puan1 Saat
Uygunsuz Dil1 Puan8 Saat
Türkçe Kurallarına Uymayan Mesaj1 Puan1 Saat
İçerikle ilgisi olmayan konu başlığı1 Puan1 Saat
Yanlış kategoriye konu açma1 Puan1 Saat

Kısacası cezalar artık sadece 1 saat sürecek ve bir saat içinde kuralları okuyup anladıktan sonra Türkiye'nin en tecrübeli, ileri teknik bilgiye sahip yönetici ve kullanıcılarının olduğu, sorunuza en hızlı cevap alacağınız forumu, Technopat Forum'da soru sormaya devam edebileceksiniz.

Lütfen cezaların ve kuralların forumu düzenli tutmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için yürülüğe konulduğunu unutmayın.

Sevgiler
Recep Baltaş

Kaliteyi bozmadan forum kullanıcılarının seslerine kulak vermek, süpersiniz...

Yeni ceza sistemi gayet iyi olmuş. Bu sayede insan forumdan soğumadan, forumda dolanmaya devam edebilir. Güzel düşünce.

Türkiye'nin en tecrübeli, ileri teknik bilgiye sahip yönetici ve kullanıcılarının olduğu, sorunuza en hızlı cevap alacağınız forumu, Technopat Forum'da soru sormaya devam edebileceksiniz.

Sevgiler
Recep Baltaş

Bu nasıl bir megalomanlıktır? Neredeyse her yorumunuzda bu tip cümleler kullanıyorsunuz. Uzaktan pek de sempatik gözükmediğinizi biliyor musunuz ?

Recep Baltaş hiçbir zaman abartmaz ve uydurmaz, ne ise oyu söyler. Recep abinin tüm derdi de sana sempatik görünmekti...

Yanlış kategoriye konu açtım diye 2 gün ceza yemiştim :) İyi olmuş yeni sistem.

Bu nasıl bir megalomanlıktır? Neredeyse her yorumunuzda bu tip cümleler kullanıyorsunuz. Uzaktan pek de sempatik gözükmediğinizi biliyor musunuz ?

Kullanıcılarımızın teknik bilgisine güveniyoruz. Ekibimizde de Haluk Sekendiz gibi donanım konusunda uzman, 20 yıldır bu işi yapan kişiler mevcut.

Sempatik görünmek için büyük bir uğraş verdiğimizi düşünmüyorum. Amacımız insanlara bilgi vermek.

Ben bu kadar yardımsever bilgili ve ücretsiz bilgi veren başka bir yer bilmiyorum. Herşey için teşekkürler arkadaşlar iyiki varsınız ve özellikle Recep beye ayrıyetten çok teşekkür ederim tecrübelerini bilgilerini paylaştığı için..

Technopat gibi kaliteli, reklam için değil bilgi alışverişi için uğraşan, böyle sağlam kadrosu olan bir forum bulunca haber verin lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı