Ceza yiyip isyan eden masum ergenler :D

Matrax

Hectopat
Yer
Ankara/Fatih
Biraz önce Facebook'ta gezerken rastladıklarım :D

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
Yer
Ankara
İki mesaj üstteki şeyi okumaktan aciz insanlar. Armut piş ağzıma düş illa değil mi ? Sen hiçbir şeyi okuma. Yaptım olmadı de sonra. Bre iki mesaj üstünde ihtiyacın olan şey verilmiş. Hadi onu okumadın diyelim ara butonunu süs olsun diye mi koymuşlar oraya. "Windows etkinleştirme" yazacağın iki kelime. Tonla konu var.

Söylensiler kendi dünyalardında, boş. Kaç mesaj uğraştık adama anlatmak için ama bazen ne yaparsan yap ısrarla devam ediyorlar.

KS
Matrax

Matrax

Hectopat
Yer
Ankara/Fatih
İki mesaj üstteki şeyi okumaktan aciz insanlar. Armut piş ağzıma düş illa değil mi ? Sen hiçbir şeyi okuma. Yaptım olmadı de sonra. Bre iki mesaj üstünde ihtiyacın olan şey verilmiş. Hadi onu okumadın diyelim ara butonunu süs olsun diye mi koymuşlar oraya. "Windows etkinleştirme" yazacağın iki kelime. Tonla konu var.

Söylensiler kendi dünyalardında, boş. Kaç mesaj uğraştık adama anlatmak için ama bazen ne yaparsan yap ısrarla devam ediyorlar.

Adam 20. 30. mesajına gelmiş, yazdığı yorumlarda hala"...tarafından düzeltildi" ikazı var. Niyeyse forum kurallarına uymak zor geliyor böylelerine. Uyarılıp ceza alınca da "Lanet Forum" oluyor :D

kasilis01

Hectopat
Haklı isyan eden var, haksız isyan eden var. Bu arkadaş ergenden de öte, bir baltaya sap olmayacak cinsten. Hayatta da başarılı olamaz böyle giderse. Sağda solda bot atar ancak. Haklı isyana gelince, ben mesela geçenlerde Ali Güngör'ün forum için belirttiği kuralları uyguladığım halde Burak Beyden ceza yedim.

GameForce

Hectopat
Yer
İstanbul
Beyler anladım anlayacağımı. Siz kendiniz hala ergenler diye dalga geçin.

Yukarı