CFI-1200 kodlu ithalatçı garantili Asya sürüm PS5 alınır mı?

Ahhah

Centipat
Duydum ki bütün ithalatçı garantili ürünler Asya versiyonuymuş ama doğru mu bilmiyorum, Eurasia olanlara da param yetmez. Tek fark Blu-ray'miş galiba, doğru mudur? Eski konsollarda Japon versiyonunda "O" tuşu default'tu, PS5'de o da kalkmış. Blu-ray oynatamamak dışında sorunum olur mu?

Bir diğer tereddüttüm de daha önce ben Mediamarkt tarafından dolandırıldım, açılmış ürün gönderip değişim yapmadılar ve şu an korkuyorum böyle işlerden. N11'den 5 yıldızlı bir doğulu satıcıdan aldım Silopi merkezli, adı Yasin_elektronik gibi bir şey. Sanırım kaçak falan alıyorlar. Benim iade edilmiş, teşhir veya bandrolsüz ürün alma ihtimalim nedir?

Duydum ki bütün ithalatçı garantili ürünler Asya versiyonuymuş ama doğru mu bilmiyorum, Eurasia olanlara da param yetmez. Tek fark Blu-ray'miş galiba, doğru mudur? Eski konsollarda Japon versiyonunda "o" tuşu Default'tu, PS5'te o da kalkmış. Blu-ray oynatamamak dışında sorunum olur mu?

Bir diğer tereddüttüm de daha önce ben MediaMarkt tarafından dolandırıldım, açılmış ürün gönderip değişim yapmadılar ve şu an korkuyorum böyle işlerden. N11'den 5 yıldızlı bir doğulu satıcıdan aldım silopi merkezli, adı yasin_elektronik gibi bir şey. Sanırım kaçak falan alıyorlar. Benim iade edilmiş, teşhir veya bandrolsüz ürün alma ihtimalim nedir?

Şahsen ben 1200b kullanıyorum herhangi bir sorun çıkmadı yasin elektronik bildiğime göre güvenilir bir yer ama ithalatçı almanızı pek önermem iyi Sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı