CharmQuell atatv44 adlı Discord grubunu ifşaladı!

Bence bu "CC ve data" olayı önüne geçilmediği sürece uzun süre bitmeyecek gibi duruyor. Ülkede kim kendini sanal mafya sanıyorsa aynı şeyleri yapıp duruyor ve bunu başkaları da öğreniyor. Aynı şekilde data olayları da öyle, çocuk birinin T.C.'sini buluyor diğer çocukta bunu nasıl yaptı diye başkasına yapıp eğleniyor. Akılsızlarla dolu bir internet.

Umarım videoda da bahsedilen gibi tek tek avlanılırlarsa korkudan az da olsa birkaç kişi durur diye düşünüyorum.

Hocam. T.C. kimlik ve data konusunda devletin yapacağı bir şey yok. T.C. kimlik ile çok bir şey yapılamıyor sanırım. CC'de zaten devletin yapabileceği tek şey ceza ve denetimi yükseltmesi bence.

Güncel bilgi: Twitch kanalını spamladılar ve askıya alındı

Arkadaşlar şöyle bir sorum var. Ben bahsi geçen bu sunucuya yaklaşık 3 veya 4 ay once arkadasimın bir daveti üzerine katılmıştım fakat ne bir mesaj atmışlığım ne de bir aktiflikte bulummuşluğum vardır hatta bu sunucuda bulundugumu dahi az önce CharmQuell'in videosunu izledikten sonra aklima geldi acaba bu dava ve tem konulari başımı boş yere ağrıtır mı?

Arkadaşlar şöyle bir sorum var. Ben bahsi geçen bu sunucuya yaklaşık 3 veya 4 ay once arkadasimın bir daveti üzerine katılmıştım fakat ne bir mesaj atmışlığım ne de bir aktiflikte bulummuşluğum vardır hatta bu sunucuda bulundugumu dahi az önce CharmQuell'in videosunu izledikten sonra aklima geldi acaba bu dava ve tem konulari başımı boş yere ağrıtır mı?
Her hangi bir aktivite bulunmadiysan sorun yok sen bunlari dediklerine bakma bi kac ay sonra unutulacak bu adamlar zaten tutuklanip serbest birakildi TEMin isi gucu yok 14 yasindaki cocuklari mi basacaklar

Ellerinde çok büyük datalar bulunan bir grup deliler gibi polise ihbar atıyorlar yayıncıların evine polis gönderiyorlar kaçak kredi kartlarından deliler gibi kara para aklıyorlar düşünebileceğiniz her türlü illegal var ve emin olun isterse Enes batur bunları ifşalasın asla durmayacaklar charmquel bu grubu ifşaladıktan sonra Discord'daki aktif kişi sayıları deli gibi arttı 2 illegal yapıyorlarsa 5 illegal yapmaya başladılar ve emin olun gram korkmuyorlar. Eskisinden daha gelişmiş daha donanımlı daha çok data ile devam edecekler. Ve kötü olan ise küçük çocuklar veya bu işlere yatkın olan kişiler Charmın videosunu gördü ve küçük bir araştırmayla onların discordlarını buldu ve onlara çoktan katıldı bile. Charm bu kişileri istemesede onların yanına topladı iyi bir şey yapacağım diye onları daha güçlü yaptı.

Ellerinde çok büyük datalar bulunan bir grup deliler gibi polise ihbar atıyorlar yayıncıların evine polis gönderiyorlar kaçak kredi kartlarından deliler gibi kara para aklıyorlar düşünebileceğiniz her türlü illegal var ve emin olun isterse Enes batur bunları ifşalasın asla durmayacaklar charmquel bu grubu ifşaladıktan sonra Discord'daki aktif kişi sayıları deli gibi arttı 2 illegal yapıyorlarsa 5 illegal yapmaya başladılar ve emin olun gram korkmuyorlar. Eskisinden daha gelişmiş daha donanımlı daha çok data ile devam edecekler. Ve kötü olan ise küçük çocuklar veya bu işlere yatkın olan kişiler charmın videosunu gördü ve küçük bir araştırmayla onların Discord'larını buldu ve onlara çoktan katıldı bile. Charm bu kişileri istemesede onların yanına topladı iyi bir şey yapacağım diye onları daha güçlü yaptı.

Ve bahsettiğim data öyle internetten sitelerden çalınmış bilgiler değil koskoca nüfus idare sistemi mernisin 2015'te sızdırılan verileri senin benim adresimi telefon numaramı adam adımı soyadımı panele yazarak bulabiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı