ChatGPT hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geliştirdiğim bir simülasyon için yardım istedim. Projeme uygun veri yapılarını ve arama algoritmalarını örnek kodlarıyla beraber verdi. Babam için bi' command line uygulaması yazdırdım. Arayüz için nasıl teknolojiler kullanabileceğimi sordum onu da güzel cevapladı. İşime yarıyor. Güzel.

Bir junior developerın yapabileceği çoğu şeyi 0 maliyetle yapabilmesi ürkütücü olsa da (doğal olarak :D) daha geliştirilmesi gereken çok şey var, mesela çok basit ve anlaşılır bir şekilde sorduğum matematik problemlerinde bile fena çuvallıyor. Yazılım konusunda ise çok başarılı buldum özellikle Türkçe kaynak eksikliğini düşünürsek doğru sorulmuş sorulara güzel yanıtlar alabiliyoruz.

Eki Görüntüle 1598786

😳🙄😂 İyiymiş. Birkaç tane yazdırıp bir köşeye atayım bari.

Bende DualShock 3'ün jiroskopunu test eden yazılımın kaynak kodunu arıyordum, yayınlayan adam kaldırmış adama nasıl ulaşırım dedim GitHub adresinde maili var oradan yaz dedi ne yazacağımı bilmediğimi söyledim bunu attı. Şaheser resmen ya.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-30 055408.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-30 055408.png
    58 KB · Görüntüleme: 42
Bende DualShock 3'ün jiroskopunu test eden yazılımın kaynak kodunu arıyordum, yayınlayan adam kaldırmış adama nasıl ulaşırım dedim GitHub adresinde maili var oradan yaz dedi ne yazacağımı bilmediğimi söyledim bunu attı. Şaheser resmen ya.
Acaba biraz zorlasak maili kendi atar mı? 🤓

Geri
Yukarı