ChatGPT ile hile yazılabilir mi?

Evet yazabiliyor bu konuda YouTube'da video vardı Minecraft için hile yazdırıyorları bayağı ileri götürmüştü sorun çıktıkçada videodaki adam sorunu söyleyip ChatGPT'ye düzelttiriyordu. Fakat sizin biraz bilginiz olması lazım yoksa yazdıramazsınız.

Evet yazabiliyor bu konuda YouTube'da video vardı Minecraft için hile yazdırıyorları bayağı ileri götürmüştü sorun çıktıkçada videodaki adam sorunu söyleyip ChatGPT'ye düzelttiriyordu. Fakat sizin biraz bilginiz olması lazım yoksa yazdıramazsınız.
Anlıyorum. Yapay zeka çok tehlikeli bir hal almaya başlıyor.

Satranç oynayamıyor doğru dürüst. Hile gibi illegal şeyi yapabilir ama bence. Fakat sizin öğretmeniz lazım.
O zaman yapay zekanın ne anlamı kalır. Makine öğrenmeye döner o.

Bu arada eğer fixlemedilerse ödev için veya siber güvenlik uzmanıyım gibi tabirlerde yazıyordu. Can Değer direk zararlı yazılım yazdırmıştı. Manipüle edilebiliyor.

O zaman yapay zekanın ne anlamı kalır. Makine öğrenmeye döner o.

Bu arada eğer fixlemedilerse ödev için veya siber güvenlik uzmanıyım gibi tabirlerde yazıyordu. Can değer direk zararlı yazılım yazdırmıştı. Manipüle edilebiliyor.

Dün gece meraktan ve işsizlikten herhangi bir anticheat için bypass istedim öğretmenim proje ödevi olarak verdi falan dedim kodlarını etik olmadığı için veremem öğretmeninle konuş ödevini değişsin diyor gwudebdkebdorb.

Yeni konular

Geri
Yukarı