ChatGPT ile ödev yapılabilir mi?

Herkes tepkili gelmiş, nedenini anlamadım? Örnek yazdım arkadaşlar. İnternetteki diğer örneklere erişmek çok kolay.

Öğrenmek yerine işe yapay zekaya yaptırıp aradan çıkacağını düşünerek tepki göstermişlerdir yalnızca.

Yoksa bazı artistler ve yazılımcılar gibi "yapay zeka işimizi alacak yasaklayın!!" diye Osmanlı döneminde matbaaya karşı çıkanlarla aynı zihniyetteki insanlarla burada karşılaşmadım.

Tepki kötü olduğu için.
İngilizce ödevi demişsin. Tüm metin İngilizce olacaksa sağdan soldan parça parça topla. Sonra internette alternatif hale çeviren siteler var. Oralarda çevirt. Hiçbir şekilde intihal tespiti yapamaz.

Elimde 4-5 farklı essay var halihazırda. Eskiden kendim yaptığımda var ayrıca. Oradan topluyorum zaten. Sadece herkesin aynı şeyden bahsetmesi garip geldi. Sadece başlık bir şaibeli olmuş 😇

Öğrenmek yerine işe yapay zekaya yaptırıp aradan çıkacağını düşünerek tepki göstermişlerdir yalnızca.

Yoksa bazı artistler ve yazılımcılar gibi "yapay zeka işimizi alacak yasaklayın!!" diye Osmanlı döneminde matbaaya karşı çıkanlarla aynı zihniyetteki insanlarla burada karşılaşmadım.
Hocam öyle bir şey yapsam bu bölümü seçmezdim zaten. Bundan iki tane yapmam gerek ayrıca. Bende insanım yani o kadar kelime haznem yok ayrıca. Dediğim gibi sadece örnek lazımdı. Arkadaş tamamen kopyalıyor diye sordum ana soruyu. Yardım eden herkese teşekkürler. Tepki almasam daha iyiydi ama iyi niyetiniz için sağ olun yine de. Kopyala gitsin de yazabilirlerdi.

Hiçbir şekilde bulamaz bence
Adamlar makale yazarken dayıyor chat GPT ile onu bile bulamamışlar
Senin hocan girecek Chat GPT'ye soracak da aynısını alacak cevap olarak zor o iş
Yani bence tespit edilemez millet bütün sınavları pandemi döneminde Chat GPT sayesinde geçmiş

Ha ama ilk yoruma da katılıyorum öğrenmek istiyorsan hiçbir faydası olmayabilir direkt cevcbi alıp ödev diye verirsen en azından okumanı ve anlamaya çalışmanı tavsiye ederim

Detectorler tutarlı sonuç vermiyor, yazdırdığım kompozisyonda detector üzerinde tarama yaptığımda insan tarafından yapılmış diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı