ChatGPT'nin sitesine girilmiyor

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Siteye girmeye çalışıyorum, hata alıyorum. Sitede yoğunluk mu var, bir şey mi oldu yoksa sorun bende mi? Merak ettim o yüzden bu konuyu açıyorum.
"openai.com sizi çok fazla kez yönlendirdi." hatası alıyorum, sizde durum nedir girebiliyor musunuz?
Eğer girebiliyorsanız ben neden giremiyor olabilirim?
Eğer giremiyorsanız bunun uygulaması, discord sunucusu tarzı bir şeyi var mı? Sitesine bağlı kalmadan kullanabileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoğunluk var sanırım.
Screenshot_2023-01-11-22-39-16-270_com.android.chrome.jpg

Siteye girmeye çalışıyorum, hata alıyorum. Sitede yoğunluk mu var, bir şey mi oldu yoksa sorun bende mi? Merak ettim o yüzden bu konuyu açıyorum.
"openai.com sizi çok fazla kez yönlendirdi." hatası alıyorum, sizde durum nedir girebiliyor musunuz?
Eğer girebiliyorsanız ben neden giremiyor olabilirim?
Eğer giremiyorsanız bunun uygulaması, discord sunucusu tarzı bir şeyi var mı? Sitesine bağlı kalmadan kullanabileceğim?
1673465994595.png

Yoğunluk var. Bekleyin.

Yoğunluktan dolayı sık sık bu tür sorunlar yaşanabiliyor. Ben mesela girebiliyorum ama yüksek yoğunluk uyarısı alıyorum.

Şu resim falan çizdiriyorlar o mu?

Resim çizen Midjourney. ChatGPT'nin kardeşi.

Bende mobilde böyleydi ama şu an PC üzerinden girebiliyorum. Bazen oluyor böyle. Sanırım artık bu ücretli olacakmış gibi bir koku alıyorum.

Ücretli olmaz da bu zaten test amaçlı kullanıma açılmıştı. Google'ın ısrarıyla falan kaldırılır diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı