Çözüldü Cheat Engine nereden indirilir ve virüslü mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Guevara

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Cheat Engine'yi biliyorsunuzdur bununla ilgili bayağı bir konu gördüm. VirusTotal'de vb virüslü sonuç çıkmış ama virüssüz filan diyorlar. GTA Online'yi biliyorsunuzdur %90'u hile zaten. Hilenin orijinal sitesi Cheat Engine diye duydum. Bugün bilgisayara RTX 2060 Ti aldım. Virüs girerse bayağı kötü olur. Steam hesabımda 78 tane oyun var çoğu paralı giderse diye korkuyor. M üstte renkli bir download yazısı var ve renkli şeylere pek güvenmem. Zaten basınca Malwarebytes engelledi. Sizce virüslü müdür virüslü değilse nereden indirilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam emin misiniz ben güvenemedim.
İndirme o zaman. Yazım şeklinden anladığım kadarıyla çok tecrübesizsin. İndirsen bile olası bir sorunda bizi suçlaman olası. Ne yaptığını bilmiyor gibisin. İndirme.

Biraz daha araştır. False positive nedir öğren. Hangi hile tespit ediliyor vs. bunları öğren oyuna dair ne bileyim.
İndirme o zaman. Yazım şeklinden anladığım kadarıyla çok tecrübesizsin. İndirsen bile olası bir sorunda bizi suçlaman olası. Ne yaptığını bilmiyor gibisin. İndirme.

Biraz daha araştır. False positive nedir öğren. Hangi hile tespit ediliyor vs. bunları öğren oyuna dair ne bileyim.
Haklısınız hocam konuyu 8 yaşında gibi açmışım dikkat ediceğim bundan sonra.

Geri
Yukarı