Çözüldü Cheat Engine nereden indirilir ve virüslü mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Guevara

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Cheat Engine'yi biliyorsunuzdur bununla ilgili bayağı bir konu gördüm. VirusTotal'de vb virüslü sonuç çıkmış ama virüssüz filan diyorlar. GTA Online'yi biliyorsunuzdur %90'u hile zaten. Hilenin orijinal sitesi Cheat Engine diye duydum. Bugün bilgisayara RTX 2060 Ti aldım. Virüs girerse bayağı kötü olur. Steam hesabımda 78 tane oyun var çoğu paralı giderse diye korkuyor. M üstte renkli bir download yazısı var ve renkli şeylere pek güvenmem. Zaten basınca Malwarebytes engelledi. Sizce virüslü müdür virüslü değilse nereden indirilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam emin misiniz ben güvenemedim.
İndirme o zaman. Yazım şeklinden anladığım kadarıyla çok tecrübesizsin. İndirsen bile olası bir sorunda bizi suçlaman olası. Ne yaptığını bilmiyor gibisin. İndirme.

Biraz daha araştır. False positive nedir öğren. Hangi hile tespit ediliyor vs. bunları öğren oyuna dair ne bileyim.
Arkadaşlar Cheat Engine'yi biliyorsunuzdur bununla ilgili bayağı bir konu gördüm. VirusTotal'de vb virüslü sonuç çıkmış ama virüssüz filan diyorlar. GTA Online'yi biliyorsunuzdur %90'u hile zaten. Hilenin orijinal sitesi Cheat Engine diye duydum. Bugün bilgisayara RTX 2060 Ti aldım. Virüs girerse bayağı kötü olur. Steam hesabımda 78 tane oyun var çoğu paralı giderse diye korkuyor. M üstte renkli bir download yazısı var ve renkli şeylere pek güvenmem. Zaten basınca Malwarebytes engelledi. Sizce virüslü müdür virüslü değilse nereden indirilir?

Chat engine resmi sitesinden inilebilirsin.
Daha önce Chat Engine ile GTA Online'de birçok kez para hilesi yaptım. Şu anda hile yapmaya ihtiyacım olmadığından uzun zamandır da denmedim. Yeni başlayan arkadaşım yaptığında ilk süreli ardından kalıcı yasaklandı. Sanırım artık denetimi sıkılaştırmışlar ve hileyi yapacaksan kurcala kendi açığını bul.
Örneğin ben araç alım satımdaki fiyatları Chat Engine üzerinden değiştirip yapıyordum. Şu an denersen kalıcı yasaklanabilirsin dikkat et.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-18 142742.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-18 142742.png
    27,5 KB · Görüntüleme: 37
False positive yakalamıştır.

Hocam bir servere giriyorum serverdeki herkes hile onlar nasıl ban yemiyor başka bir arkadaşımda araba modifyecisinden yapıyor para hilesini ban yemiyor nasıl oluyor.

Çoğu paralı hilede ondan. Cheat Engine yapabileceğin tek hile zaten para hilesi artık onu da yapamazsın.

Hocam emin misiniz ben güvenemedim.
İndirme o zaman. Yazım şeklinden anladığım kadarıyla çok tecrübesizsin. İndirsen bile olası bir sorunda bizi suçlaman olası. Ne yaptığını bilmiyor gibisin. İndirme.

Biraz daha araştır. False positive nedir öğren. Hangi hile tespit ediliyor vs. bunları öğren oyuna dair ne bileyim.

Çözüm
Cheat Engine tehlikeli bir program, tüm hilelerin atası gibi bir şey. Arkada açık kaldı diye VAC ban yemiştim bir kere, AC sistemler çoğu zaman hile yapıp yapmadığına bakmıyor.

Geri
Yukarı