Cheat Engine Steam'de kullanırsak ban yer miyiz?

Ghostrust

Hectopat
Daha fazla  
Evet başlıkta gördüğünüz üzere, Steam'da Cheat Engine kullanırsak ban yer miyiz?
Bunu merak ediyorum, bu doğrumu biri söleyebilir mi? VAC yer miyiz Steam Cheat Engine yüzünden VAC atıyorsa bunu söleyebilir misiniz? Bu doğruysa kullanmayacağım da oyunda kullanmıyorum. Oyun yüklerken.

Yersin bizzat arkadaşım yedi çünkü başka oyunda hile yaparken para hilesi (online oyun değil merak etmeyin insanların keyfini bozmak istemez) bi gün arka planda açık unutmuş ve sonuç VAC ban.

Evet başlıkta gördüğünüz üzere, Steam'da Cheat Engine kullanırsak ban yer miyiz?
Bunu merak ediyorum, bu doğrumu biri söleyebilir mi? VAC yer miyiz Steam Cheat Engine yüzünden VAC atıyorsa bunu söleyebilir misiniz? Bu doğruysa kullanmayacağım da oyunda kullanmıyorum. Oyun yüklerken.
Oyun yüklerken speedhackle hızını mı arttırmaya çalışıyorsun? :D

Direkt yasaklama yersiniz diye bir sey yok. Oyunda VAC veya herhangi bir hile korumasi yoksa Cheat Engine'i kullandiginiz oyundan yasaklama alma ihtimaliniz de yok.

Cheat Engine'den dolayi yasaklama alabilmeniz icin önce hileyi kullanmak istediginiz oyuna aktarmaniz gerekiyor. Bu oyunun da VAC veya herhangi bir hile korumasina sahip olmasi sart. Korumasi bulunmayan oyunlardan yasaklama almazsiniz.

arka planda açık unutmuş ve sonuç VAC ban.

Güzel sallamis.

Arka planda acik kalan Cheat Engine sadece ve sadece VAC sisteminin engellenmesine ve sonuc olarak sunuculara baglanamamasina sebep olur.

VAC tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız

Bu hataya genellikle ne sebep olmaktadır?

Bu hataya sebep olabilecek bilinen bir sürü yaygın yazılım çakışmaları mevcuttur. Eğer aşağıdaki şu yazılımlardan birini çalıştırıyorsanız, lütfen oyun oynarken bunları devre dışı bırakın:

• CCleaner
  • Powershell
  • Sandboxie
  • ------>Cheat Engine<------
  • IObit Start Menu 8
  • Process Hacker
  • DLL Enjektörleri
  • Hipervizörler
  • Steam Idler'lar

Son düzenleme:
Direkt yasaklama yersiniz diye bir sey yok. Oyunda VAC veya herhangi bir hile korumasi yoksa Cheat Engine'i kullandiginiz oyundan yasaklama alma ihtimaliniz de yok.

Cheat Engine'den dolayi yasaklama alabilmeniz icin önce hileyi kullanmak istediginiz oyuna aktarmaniz gerekiyor. Bu oyunun da VAC veya herhangi bir hile korumasina sahip olmasi sart. Korumasi bulunmayan oyunlardan yasaklama almazsiniz.

Güzel sallamis.

Arka planda acik kalan Cheat Engine sadece ve sadece VAC sisteminin engellenmesine ve sonuc olarak sunuculara baglanamamasina sebep olur.

VAC tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız

Bu hataya genellikle ne sebep olmaktadır?

Bu hataya sebep olabilecek bilinen bir sürü yaygın yazılım çakışmaları mevcuttur. Eğer aşağıdaki şu yazılımlardan birini çalıştırıyorsanız, lütfen oyun oynarken bunları devre dışı bırakın:

• CCleaner
  • Powershell
  • Sandboxie
  • ------>Cheat Engine<------
  • IObit Start Menu 8
  • Process Hacker
  • DLL Enjektörleri
  • Hipervizörler
  • Steam Idler'lar
Ben zaten sadece oyun, yüklerken kullanıyorum biraz daha hızlı yüklensin diye.

Geri
Yukarı