Chevrolet Aveo 2013 alınır mı?

cHHilaaa

Centipat
Daha fazla  
Chevrolet Aveo 2013 nasıl? Araba bakıyorum. Almak istiyorum. Sizce nasıl?
Sorunu var mı, cok mu yakıt yer?
2. el alacağım. 410bin liraya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Chevrolet'ten anlamıyorum ama 2013 yılında aracı alan birinin yorumunu paylaşayım.

Alan Kişi: Ben bu arabayı 2013 yılında sıfır olarak aldım ve hâlâ daha kullanmaktayım. Aracımdan gayet memnunum. İlk olarak anlatmaya içinden başlayalım. Bu arabanın alt-orta sınıf bir otomobil olduğunu unutmayın. İçerisinde bildiğiniz sert plastik malzeme kullanılmıştır. Ama bu durum rakiplerinde de böyle. Donanım olarak gayet dolu bir otomobil. Ayrıca güvenlik olarak üst düzey. Zaten 2. nesli euroncap çarpışma testlerinden 5 yıldız almıştır. Bendeki 1.3 dizel olanı. Dışardan bakıldığı zaman küçük gibi görünse de içi oldukça geniştir. Ön koltukları kendi boyuma göre ayarladığımda ki benim boyum 1.80 cm arka diz mesafesi yeterli seviyede kalıyor. Motor performansı güzeldir. Zaten 1.3 dizel motoru çok güçlüdür ve Aveo’nun kasasını çok iyi bir şekilde taşımaktadır. Yol tutuşu da benim hoşuma gidiyor. Öyle virajlarda kolay kolay arkasını savurmuyor. Motor, yol ve rüzgar sesini içine fazla almaz. Çok defa 180 km/s hızın üstüne çıktım. Ancak 150’den sonra yolda gezinmeye başlıyor. Frenleri güçlüdür ve arabayı kısa mesafede durdurabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı