Chevrolet Epica alınır mı?

Daha fazla  
Bütçe 430.000 TL, 1 kuruş bile yükseltemem maalesef. malum sitede karşıma çıktı ve arabayı 2 aydır inceliyorum. Üst seviyede bir D segment motor, şanzıman ve şasi Opel ve Ford'la ortak kısmen bu artı fakat forumda kullanan varsa onlardan da görüş almak isterim. YouTube'da incelemelerde gayet güzel görünüyordu fakat herhangi bir kroniği, sorunu var mı bilemiyorum. Önceden Cruze'lara bakıyordum fakat çok fazla olumsuz yazı gördüğüm için arabadan soğudum neredeyse. Ekstra olarak Peugeot 407'lere de ilgi duyuyorum.

Alınmaz, nedeni ise araç çok güzel olmasına rağmen eski araba elbet bozuluyor ama parça bulmak o kadar kolay değil, bir tanıdık aldı 4-5 aydır abs beyni arıyor sanırım.

Alınmaz, üstteki arkadaşın dediği gibi parçasını bulamazsınız, Cruze daha mantıklı Chevrolet düşünüyorsanız. Beklentilerinizi, istediğiniz kasa tipini (hatchback, sedan...) vs. belirtirseniz öneri yapabilirim.

Alınmaz, üstteki arkadaşın dediği gibi parçasını bulamazsınız, cruze daha mantıklı Chevrolet düşünüyorsanız. Beklentilerinizi, istediğiniz kasa tipini (hatchback, sedan...) vs. belirtirseniz öneri yapabilirim.

Hocam başka sayfalarında parçası bulunur diye övülüyor burada da parça yoksunluğundan, motor mekanik anlamında çok eksiklik hissedileceğini düşünmüyorum ama çamurluk kaput vs olabilir, hocam kullananlardan birkaçı cruzeun çok kötü olduğunu özellikle 1.6 olanlarının hem arıza yaptığını hem de kasasına göre motorun yetmediğini söyledi ayrıca motoru sürekli çok yüksek ısıda çalışıyor arabanın subablarında da sıkıntı varmış, tercihler konusunda sedan yahut yarı ticari fakat koltuklu olanlar aile biraz geniş olduğu için geniş bir araba arıyoruz çok eski model sıkıntı yani 2006-201- olur.

Hocam başka sayfalarında parçası bulunur diye övülüyor burada da parça yoksunluğundan, motor mekanik anlamında çok eksiklik hissedileceğini düşünmüyorum ama çamurluk kaput vs olabilir, hocam kullananlardan birkaçı cruzeun çok kötü olduğunu özellikle 1.6 olanlarının hem arıza yaptığını hem de kasasına göre motorun yetmediğini söyledi ayrıca motoru sürekli çok yüksek ısıda çalışıyor arabanın subablarında da sıkıntı varmış, tercihler konusunda sedan yahut yarı ticari fakat koltuklu olanlar aile biraz geniş olduğu için geniş bir araba arıyoruz çok eski model sıkıntı yani 2006-201- olur.
Kolay kolay arıza çıkarmaz, çok sağlam motordur 1.4 D-4D.

Çok severim ama piyasada aradığım fiyata düzgün yok, gönderdiğiniz ilandaki Full boyalı eski arabamız 2004 model C-Max Ti ve boyatmaya gerek duymamıştık hiç ayrıca piyasanın çok altında bir fiyat verilmiş ve bu da gözümü biraz korkuttu.

407 sevdiğinizi söylemişsiniz, bakım masrafları sorun olmayacaksa bakabilirsiniz fakat yine parça konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz, onun dışında linea, Honda City gibi araçlar da var, sizin beğendiğiniz bir araç olursa sorabilirsiniz fikir verebilirim, daha kolay olur öyle.

407 sevdiğinizi söylemişsiniz, bakım masrafları sorun olmayacaksa bakabilirsiniz fakat yine parça konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz, onun dışında linea, Honda City gibi araçlar da var, sizin beğendiğiniz bir araç olursa sorabilirsiniz fikir verebilirim, daha kolay olur öyle.

Linealar ve City'nin eski kasaları çok küçük City'nin yeni kasaları iyi fakat yine bütçe sıkıntısı var onların dışında aslında çok bir seçenek yok 2 ay öncesine kadar mondeo vardı ama çoğu piyasa yüzünden fiyat yükseltti Citroën C-elysee olabilir ya da Peugeot 301 zaten aynı kasayı kullanıyorlar aslında Peugeot 607 baktım ama yaşadığım şehirde hatta bölgede V6 ustası olmadığı için direk es geçtim, amacım yüksek model fonksiyonsuz arabalara para vermek değil uzun yıllar binilecek konforlu arabalar sedan olarak her türlü öneriye açığım küçük olmamak şartıyla.

Geri
Yukarı