Chia HPOOL Auditing'de Kalıyor

electus_8

Decapat
Daha fazla  
Chia HPOOL'da Auditing yazısı alıyorum. Auditing'in anlamı da denetimde. Reddit'e baktım, birçok kişide olmuş ama bir türlü çözümünü bulamadım. Yani birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim.

awe.PNG

31'inden sonra diye belirtilmiş. O da salıya denk geliyor. Belki bu gün içinde onaylamalar başlayabilir.
benim succesfull oldu sonunda ama online plota geldigimde hala unsigned yazıyor daha yeni açtım miningi ondan olabilirmi dicemde yeni dediğimde 30dkdır falan böyle unsigned diyor bu arada wechat aktif etmek gerekiyor mu para çekmek için yapamadım onu inşallah gerekmiyordur çin kredi kartı falan istiyor tam anlayamaıdm

benim succesfull oldu sonunda ama online plota geldigimde hala unsigned yazıyor daha yeni açtım miningi ondan olabilirmi dicemde yeni dediğimde 30dkdır falan böyle unsigned diyor bu arada wechat aktif etmek gerekiyor mu para çekmek için yapamadım onu inşallah gerekmiyordur çin kredi kartı falan istiyor tam anlayamaıdm
Şöyle yapalım. Eğer plot Gui ve console kapat. Bi 10 dk bekle. Sonra tekrar aç. Eğer sende 2 tb ve üzeri kapasiteye sahip plot varsa 2 saat falan sonra herşey online olacaktır. Ortalama 15-40 dk arası da dağıtılmamış xch sahibi olabilirsin. Kolay gelsin.

Şöyle yapalım. Eğer plot GUI ve Console kapat. Bir 10 dk bekle. Sonra tekrar aç. Eğer sende 2 TB ve üzeri kapasiteye sahip plot varsa 2 saat falan sonra her şey Online olacaktır. Ortalama 15-40 dk arası da dağıtılmamış xch sahibi olabilirsin. Kolay gelsin.

Düzeldi kardeşiim dedigini yaptım eyvallah kazanmayada başladım fakat WeChat muhabbetini soracağım aktif etmek şartmı eğer öyleyse yapamadım ben bir türlü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı