Oyun Chivalry 2 30 TL

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Bu da Steam'in eski fiyat politikasını kullanan oyunlardan zam yeme oranı yüksek.

Harbiden büyük düşünüyorsanız, oyunu öğrenip adam gibi oynayacaksanız alın oyunu. Yoksa 500 seviye adam gelip döne döne kesince iade edersiniz direkt oyunu. Arada bir girerim stres atar çıkarım derseniz stresten klavyeyi parçalamamak mümkün olmayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl bir oyun bilgi verebilecek var mı? Yorumlarından anladığım kadarıyla Online bir yapısı var benim için iyi, hikayeli oyunlar çok sıktı.

GT 730`da 720p düşük ayarda 30 FPS oynanabilir mi?

Nasıl bir oyun bilgi verebilecek var mı? Yorumlarından anladığım kadarıyla Online bir yapısı var benim için iyi, hikayeli oyunlar çok sıktı.
Kılıcı, oku falan çok iyi hissettiriyor online oynanıyor. Hikaye var mı bilmiyorum ama oyun gerçekçi, Bannerlord misali.

Harbiden büyük düşünüyorsanız, oyunu öğrenip adam gibi oynayacaksanız alın oyunu. Yoksa 500 seviye adam gelip döne döne kesince iade edersiniz direkt oyunu. Arada bir girerim stres atar çıkarım derseniz stresten klavyeyi parçalamamak mümkün olmayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videoyu görünce vaz geçmeyi düşündüm hocam bu ne...

Çıktığı ilk gün zam alır diye aldım hala zamlanmadı pişmanım.

Doğduğunda yeniçeri olarak mı doğmuş bune.

Yeni konular

Geri
Yukarı