Oyun Chivalry 2 30 TL

Stres atmalık bir oyun diyenler olmuş da ben oyuna her girdiğimde donanımsal olarak hasarlı çıkıyorum. :D ilk oyununda 300 saat, bu oyunda 200 saat deneyimi olan biriyim. Gerçekçi bir Orta Çağ oyununda veba nasıl bir hastalıkmış yaşamak isteyenler için birebir. Ne kadar iyi oynasanda hep daha iyileri var, hep duello zevkinizi gömen trol insanlar ve tekmeci kaşmerler var. Ama her şeye rağmen sevdiğim bir oyundur. Grafikleri çok iyi. Team objective, tdm ve FFA modları üzerine kurulu. Xbox Game Pass de var ama chat özelliği yok.

Harbiden büyük düşünüyorsanız, oyunu öğrenip adam gibi oynayacaksanız alın oyunu. Yoksa 500 seviye adam gelip döne döne kesince iade edersiniz direkt oyunu. Arada bir girerim stres atar çıkarım derseniz stresten klavyeyi parçalamamak mümkün olmayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En nihayetinde öle öle ögrenilecek bu oyun bu, bu oyunun kaotik atmosferi çok hoşuma gidiyor benim ara ara oynuyorum.

Stres atmalık bir oyun diyenler olmuş da ben oyuna her girdiğimde donanımsal olarak hasarlı çıkıyorum. :D ilk oyununda 300 saat, bu oyunda 200 saat deneyimi olan biriyim. Gerçekçi bir Orta Çağ oyununda veba nasıl bir hastalıkmış yaşamak isteyenler için birebir. Ne kadar iyi oynasanda hep daha iyileri var, hep duello zevkinizi gömen trol insanlar ve tekmeci kaşmerler var. Ama her şeye rağmen sevdiğim bir oyundur. Grafikleri çok iyi. Team objective, tdm ve FFA modları üzerine kurulu. Xbox Game Pass de var ama chat özelliği yok.

Hocam 200 saat oynamışsınız tekme yemeyin bir zahmet. Tekme atanlar Max 100 seviye.

+100 seviye insanlardan bahsediyordum zaten düşük svler Allah'a emanet. Vanguard'da tekme bloklamak sıkıntı.
Birinci oyundan geldiğim içinde çok yabanciliyorum ve veletce bir hareket olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı