CHP binasına "Ben Kemal, geliyorum" afişi asıldı

Mansur Yavaş da Erdoğan ile başa çıkamaz hocam. Ankara'da seviliyor ama etliye sütlüye karışmayan birini Cumhurbaşkanı adayı yapmak mantıksız. Kazansa iyi yönetir orası ayrı.
Ben iyi yönetilmek istiyorum artık ya. Adalet olsun istiyorum cidden bıktım artık. Üstelik ben yapabileceğine inanıyorum. Hangi partiye oy vereceğimi bilemiyorum.

Benim KK konusunda içim hiç rahat değil hocam. Her türlü muhalefete vereceğim ama bu Türkiye'nin en kritik seçimi ve kesinlikle kazanacak bir aday lazım bize. Kaldı ki Kılıçdaroğlu zaten çok yaşlı. Ne zaman öleceği veya ne zaman Alzheimer olabileceği hiç belli olmaz. En garanti iş İmamoğlu.

Not : Yahu İslam Federe Devleti'nin Köln'de ne işi var diyenlere Batı Berlin diyelim :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mevcut lideri koltuğundan böyle edecek. Replikler birebir aynı olacak. Temsili ve ironi değildir.

Aynen, hatta önceki tüm seçimlerde yaptığı gibi değil mi?

İmamoğlu aday olsa bile o kişiyi yenebileceğini düşünmüyorum. Ya halkın cahilliğiyle, ya da hırsızlıkla yine kazanır. Anlatmaya çalıştığım şey bu.
Hocam o işler öyle yürüse AKP büyükşehirlere direkt el koyardı. Kaybettikleri zaman birşey yapamazlar. Uluslararası hukuka ve demokrasiye aykırı. Dünya çapında diktatör ilan edilir.

Tamamen algı bu. Çoğu insan hiçbir şey bilmeden “Abi aday olmasın ya, Kemal K. ne abi yaaaa?” diyerek bir algı yaratıyor. Dürüstlük ve nizami bir politika izleyecek tek siyasetçi şu anda KK görünürde.
Hocam adamın hiç bir politikası yok. Ülkede değişecek tek şey ülkenin başında sağ gericiler yerine sol gericiler olacak.

Geri
Yukarı