CHP Mv Tuncay Özkan: Selahattin Demirtaş'ın içinde olduğu durum hukuksuzluktur

6-7 Ekim olaylarıyla bilinen selahattin demirtaş'ı barış insanı ilan eden özkan, selahattin demirtaş'ın içinde bulunduğu durumun hukuksuzluktan ibaret olduğunu, uzun süredir ceza evinde olan demirtaş'ı ziyaret ettiğini, gene de ziyaret edeceğini ve içindeki bulunduğu durumdan kurtulup ilerleyen zamanlarda TBMM'de görev alacağını belirtti. 6-7 Ekim olaylarında demirtaş o zamanlarda olan olayları daha da gaza vererek halkı sokağa davet etmişti. Bunun sonucunda da 2 polisimiz şehit ve 31 vatandaşımız o olayda hayatını kaybetmişti. Konu hakkındaki tam açıklaması da bu şekildedir:

Selahattin demirtaş'ın içeri atılması tamamen hukuksuzluk'tur fakat, şu an Türkiye cumhuriyetinde gerçekten bağımsız ve doğru hukuk sistemi olsaydı selahattin demirtaş yaptıklarından dolayı zaten içeri alınırdı. Kendisi benim gözümde terör destekçisi fakat bu olay RTErdoğan'ın yarın bir gün istediği bir kişiyi aynı bu şekilde içeri atabileceği anlamına gelir.
Ağzı olan konuşuyor, konuşan değil fiili icraat sergileyen lazım.

Batı tarafının ağzında beyazlar için insan hakları ve modernlik dolaşır ama iş araplara ve orta doğu'ya gelince hak ve kanun tanınmaz. :)
Adam Türkçe bilmiyor Türk vatandaşlığını satın alıyor, saçmalık. Bir de sırf Arap diye üstün ırk olarak görüyorlar bu kansızları.

Kusura bakmada kaç tane boğaz kesen karı kız fotoğrafları çekmeye çalışan Rus veya batılı turiste denk geldin, ben hiç denk gelmedim ama çok Suriyeli kovalamışlığımız var.

Son düzenleme:
CHP'nin bu kadar olumsuzluğa rağmen gram oyunu arttıramamasının baş nedeni bu söylemler işte. Sabah öğlen akşam başka dert tasa yok gibi Selahattin Demirtaş denmesi hdp ile dirsek teması kuruluyor izlemini vatandaşta ters tepiyor.

Millet geçim derdine düşmüş kriz çok büyük ama CHP yönetimi yok Osman Kavala diyor durup durup Selahattin Demirtaş'a özgürlük diyor. Yok sözde 1915 olayları diyor yok helallaşecez diyor yok Dersim katliamdı diyor seçmeni iyice kızdırıyor.

Dolar 2 TL'den 15 TL seviyesine geldi benzin 4 TL'den 20 TL civarına geldi enflasyon yüzde 60-70 seviyesini geçti işsizlik fena faiz yüksek herkes geçim derdinde gıda fiyatları uçmuş bu kadar olumsuzluğa rağmen CHP'nin oy oranı 1 puan bile artamıyorsa neden tam olarak bu işte. CHP'li milletvekillerinin halkın nazarında hoş karşılanmayan kişileri ve olayları savunma sevdası.

Kusura bakmada kaç tane boğaz kesen karı kız fotoğrafları çekmeye çalışan Rus veya batılı turiste denk geldin, ben hiç denk gelmedim ama çok Suriyeli kovalamışlığımız var.
Al birini vur ötekine, Batı'nın beyaz gözükmesinin sebebi medya ve adalettir. Doğu'yu konuşmaya gerek bile yok, tamamen siyah.
Savunduğum bir taraf yok, hepsine giydiririm.
Benim yaşadığım ilde şartlı mülteci sayısı yok denecek kadar az ancak bu sığınmacı olayının başlangıcından bu yana mültecilere karşı olumlu bir bakış açım asla olmadı çünkü sebebi belirli dolayısı ile bu konuda gereksiz polemik yaratmak istemiyorum.

Al birini vur ötekine, batı'nın beyaz gözükmesinin sebebi medya ve adalettir. Doğu'yu konuşmaya gerek bile yok, tamamen siyah.
Savunduğum bir taraf yok, hepsine giydiririm.
benim yaşadığım ilde şartlı mülteci sayısı yok denecek kadar az ancak bu sığınmacı olayının başlangıcından bu yana mültecilere karşı olumlu bir bakış açım asla olmadı çünkü sebebi belirli dolayısı ile bu konuda gereksiz polemik yaratmak istemiyorum.

Sen batı insanlarını medyadan tanıyorsan ben napayım? Genelleme olarak orta doğu insanı batı herhangi bir insan topluluğundan daha beterdir.

indir.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selahattin Demirtaş'tan Meral Akşener'e açık mektubun izahı yalancı milliyetçilerdir.

CHP'nin güzel bir temizliğe ihtiyacı var ama bunu kim yapacak o belirsiz.
Bu şahıs CHP'de en milliyetçi geçinenlerden biridir. Selo için özgürlük isteyecek biri değil bence.

Alıp sattığı gazete kanalları takip edemez olduk. Ve hepsinde milliyetçi, Atatürkçü propaganda yapıp bağışlar toplar ve istediği zaman da o kanalları satardı.
15 yıl önce CHP için şimdiki İnce gibi o da bir tehditti. Hâlâ nasıl CHP'de barınıp yönetim organlarında yer alabiliyor? Ben de buna şaşırıyorum.

Demek ki her kesimden insan var CHP'de. Biraz da medyadaki popülizmi kullanıldı. Ben siyasette görmek istemem ama hiç oy vermediğim solumsu partinin kurumsal yapısına karışmak haddim değil.

Reis peki mülteciler gittikten sonra ne yapacak? Ülkenin tek sorunu mülteciler değil.
Tek vaadi mültecilerin gitmesi.
Bir sene önce bu şekilde düşünüyordum ama artık öyle düşünmüyorum. Ümit Özdağ ilk zamanlar gerçekten önemli noktalara değindi güzel konuşmalar ile ön plana çıktı ama sonrasında saçmalamaya başladı he bu arada Mültecilerin alayının hemen gitmesi gerekiyor, ülkesini vatanını seven böyle düşünür zaten.

Geri
Yukarı