CHP'li Tanju Özcan kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildi!

İşte bu yüzden KK asla desteklenmemeli. Gelen gideni aratır.

Tanju başkan umarım Zafer Partisine katılır. Tanju Özcan'ın sığınmacılar konusundaki görüşlerini ve hareketlerini sonuna kadar destekliyorum.

Tanju başkanımızı bu konuda ısrar edelim. :)
ss.png

Son düzenleme:
Ümit Özdağ gelince; tüm Siyasal İslamcılar, çakma Solcular ve çakma Sağcılar teker teker yargılanacak. İşte bu yüzden hepsi Ümit Özdağ'a karşılar, gelmesini istemiyorlar. Atatürk Türkiye'sinin CHP tarafından sağlanamayacağı CHP'nin YCHP olması sonucu kesinleşti. İçerisindeki HDP sempatizanı milletvekilleri temizlenmedikçe CHP, Atatürk CHP'si değildir. İYİ Parti desen HDP'ye karşı duruşlarını dikleştirmeleri gerek. Bu ittifakın bölünmesi demekte olsa doğru duruş, en önemlisidir. Zafer+İYİ Parti (düşüncelerini kesinleştirmiş, Atatürk'ün yolunu tekrardan bulmuş İyi Parti'den bahsediyorum, şimdikinden değil.) ve Memleket üçlüsü bu seçimi de kazanır, ülkeyi de düzeltir. Umalım ki Meral Hanım doğru seçimleri yapabilir.

@ÖzkanK memleket partisine gitmesi daha olasi diyorsunuz.

Memleket partisine de geçse Zafer partisine de geçse bağımsız belediye başkanı olarakta kalsa ölümüne saldırılacaktır. Adam ben Atatürkçüyüm milliyetçiyim CHP'liyim atsalarda kovsalar bile dedikçe tabiri caizse ağzına ağzına vuracaklar sesini kesmeye ve itibarsızlaştırmaya çalışacaklardır.

Bakın gördünüz mü seçim geçesi saklanan sandıklara sahip çıkmayan Muharrem İnce'nin yanına gitti hemen. Bakın Erdoğan'ı öven açıklamaları vardı kesin yarın saraya gider bu flan tarzı ipe sapa gelmez iftiralar ile saldıracak ve itibarsızlaştırmaya çalışacaktırlar.

Tarafsız olunacaksa iki taraf da dinlenmelidir. Bunu aklınıza sokun. Ayrıca Müslüman değilim.

Neden her mesajına ben Müslüman değilim diye belirtme ihtiyacı duyuyorsun? Soran veya sorgulayan yok ki! Ayrıca konu ile yazdıklarınızın gram alakası yok. CHP'li Tanju Özcan'ın kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilmesi konu. Ama siz Erbakan tartışmaya çalışıyorsunuz.

Necmettin Erbakan öleli 12 sene olmuş bir suçu günahı varsa yargılansaydı tutan engelleyen mi vardı? Kendisi zaten 85 yaşında flan öldü bir yanlışı olduysa ondan önce cezası verilseydi madem. 28 Şubat dediğiniz 25 sene öncesi.

Üstünden 25-30 sene geçmiş konuları açıyorsunuz bilgi yok belge yok çok boş beleş tartışmara giriyorsunuz. Söyledikleriniz çoğu boş iddia açıkçası. Ayrıca size bir abi tavsiyesi kimseye dini görüşünüzü veya siyasi düşüncenizi açıklamak ifşa etmek zorunda değilsiniz. Sürekli ben inanmıyorum ki ben müslüman değilim ki ben şöyleyim ki demenize gerek yok. Yaşınızın ufak olduğu ortaya çıkar bu tarz söylemler ile.

Neden her mesajına ben Müslüman değilim diye belirtme ihtiyacı duyuyorsun? Soran veya sorgulayan yok ki! Ayrıca konu ile yazdıklarınız gram alakası yok CHP'li Tanju Özcan'ın kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilmesi konu. Ama siz Erbakan tartışmaya çalışıyorsunuz.

Necmettin Erbakan öleli 12 sene olmuş bir suçu günahı varsa yargılansaydı tutan engelleyen mi vardı? Kendisi zaten 85 yaşında flan öldü bir yanlışı olduysa ondan önce cezası verilseydi madem. 28 Şubat dediğiniz 25 sene öncesi.

Üstünden 25-30 sene geçmiş konuları açıyorsunuz bilgi yok belge yok çok boş beleş tartışmara giriyorsunuz. Söyledikleriniz çoğu boş iddia açıkçası. Ayrıca size bir abi tavsiyesi kiseye dini görüşünüzü veya siyasi düşüncenizi açıklamak ifşa etmek zorunda değilsiniz. Sürekli ben inanmıyorum ki ben müslüman değilim ki ben şöyleyim ki demenize gerek yok.
Sürekli İslam Birliği diyip durdu arkadaş. Bu yüzden belirttim.

Yoksa normalde dini gorus belirtmem de duymak da istemem.

Neden her mesajına ben Müslüman değilim diye belirtme ihtiyacı duyuyorsun? Soran veya sorgulayan yok ki! Ayrıca konu ile yazdıklarınızın gram alakası yok. CHP'li Tanju Özcan'ın kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilmesi konu. Ama siz Erbakan tartışmaya çalışıyorsunuz.

Üstünden 25-30 sene geçmiş konuları açıyorsunuz bilgi yok belge yok çok boş beleş tartışmara giriyorsunuz. Söyledikleriniz çoğu boş iddia açıkçası. Ayrıca size bir abi tavsiyesi kimseye dini görüşünüzü veya siyasi düşüncenizi açıklamak ifşa etmek zorunda değilsiniz. Sürekli ben inanmıyorum ki ben müslüman değilim ki ben şöyleyim ki demenize gerek yok. Yaşınızın ufak olduğu ortaya çıkar bu tarz söylemler ile.
Ya SDN'de çıldırttığın yetmedi buraya da mı dadandın? Adam 4 yıldır AKP seviciliği yapıyor çeşitli forumlarda, eğer mesleği bu değilse tüm dünya pandiklesin beni.

Ya SDN'de çıldırttığın yetmedi buraya da mı dadandın? Adam 4 yıldır AKP seviciliği yapıyor çeşitli forumlarda, eğer mesleği bu değilse tüm dünya pandiklesin beni.

Sen şimdiden başla o zaman sokağa çıkıp!

Not: Herkes gibi benim de bir fikrim ve düşüncem var. Boş beleş saçma sapan şeyler yazacağınıza her türlü fikrinizi yazın istediğiniz gibi tartışalım konuşalım. Ben kimseye hakaret etmem küfür etmem saygısızlık yapmamaya çalışırım. Ama sizin gibi fikrini anlatamayan düşüncesini belirtemeyen tipler heme saldırmaya başlıyor nedense?

Ben kartlarımı açık oynuyorum ve Kemal Kılıçdaroğlunu beğenmediğimi siyasetini doğru bulmadığımı söylüyorum her fırsatta zaten! Ama bunu anlamak istemeyenler hemen başka yerlerden yüklenmeye çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı