Çözüldü Chrome Android, Technopat Sosyal'i değişik gösteriyor

• Konuyu başlatan Silinen üye 210679
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
S

Silinen üye 210679

Ziyaretçi
Telefonda Chrome'da ne zaman arama yapıp Technopat Sosyal'de bir konuya girmek istesem resimdeki şekilde açılıyor. Technopat Sosyal yazıp girersem sıkıntı yok ama. Çözümü nedir?
Screenshot_20190806-154957.png

Çünkü sayfanın AMP halini görüyorsunuz. Ziyaretçilerin bilgiye daha hızlı ulaşması için AMP teknolojisi kullanıyoruz. Bu teknoloji sayfayı olabildiğince basit hale getirerek veri tasarrufu ve hız sağlıyor.

Çünkü sayfanın AMP halini görüyorsunuz. Ziyaretçilerin bilgiye daha hızlı ulaşması için AMP teknolojisi kullanıyoruz. Bu teknoloji sayfayı olabildiğince basit hale getirerek veri tasarrufu ve hız sağlıyor.

İphone’dan kullanıyorum, o AMP dediğiniz halde aşağı kaydırmaya çalışıyorum bırakınca yukarı atıyor. Bir çözüm getirebilir miyiz?

İphone’dan kullanıyorum, o AMP dediğiniz halde aşağı kaydırmaya çalışıyorum bırakınca yukarı atıyor. Bir çözüm getirebilir miyiz?

Bunu ilk raporlayan sizsiniz. Başka sorun bildiren olursa AMP'ı kapatabiliriz. Ya da geliştiriciden güncelleme isteriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu ilk raporlayan sizsiniz. Başka sorun bildiren olursa AMP'ı kapatabiliriz. Ya da geliştiriciden güncelleme isteriz.
Anca bu moddayken masaüstü moda geçince düzeliyor.

Her konu AMP ile açılmıyor bende, bazıları tam halde yükleniyor. Sayfanın yüklenmesini ağırlaştıracak kadar yüklü çok fazla konu yok, sorunlar işlevinden fazla gibi görünüyor, bence kaldırın gitsin.

Yeni bir konu açmak yerine burada paylaşım yapayım dedim. Küçük bir ayrıntı ama belki düzeltilmesi kolay olur. Reklamı yukarı kaydırınca yukarıdaki oluşan boşluk kötü duruyor bence.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-08-06-16-28-56-812_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-08-06-16-28-56-812_com.android.chrome.png
    356,1 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_2019-08-06-16-29-01-519_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-08-06-16-29-01-519_com.android.chrome.png
    285,1 KB · Görüntüleme: 50

Kapatmanın yolu yok mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı