Chrome BBkodlarını gösteriyor

Meastro

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben başka bir forum sitesindeyim, konu açıyorum yukarıdan renk ayarları falan seçiyorum ama Xhrome o kodları gösteriyor, Chrome'dan ayrılmak istemiyorum, var mıdır bir çözümü? Mozilla ve IE'den denedim orada kodları göstermiyor fakat Chrome gösteriyor, ayarı varsa ve bileniniz varsa, söylerse çok müteşekkir olurum.

Bahsettiğiniz şey, html kodlarıyla kalın yazma stilini [ b] ve [/ b] şeklinde gösteren bir program mı?
Yaklaştınız fakat ters anladınız. :) Bahsettiğim şey verdiğiniz o [ B ] kodlarını göstermeden direk kalın gösteren bir şey. Yani kodları göstermesin. Direk kalın olsun, umarım anlamışsınızdır.

BB Kodları
bb kodlarındna bahsediyor kişi. Anladım demek istediğinizi ancak bb kodlarını seçip direkt uygulayan bir eklenti bilmiyorum daha doğrusu gerek duymadığım için hiç araştırmadım :D
Anlamayan için; BKZ'de yazdığı örnek gibi firefoxta gözükmemesi bb kodlarının. Az araştırma yapayım bulursam eklerim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı