Çözüldü Chrome yavaşlama problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sizde de bir Kaspersky karşıtlığı var. Arada bir av testlerine bakın. 2020'nin en iyi Av'si (bu teste göre) Kaspersky. Arkasından gelenler de Bitdefender ve ESET.

1614277747280.png

En üstte durduğu için Kaspersky iyi mi oluyor şimdi?

Daha testlerden anlamıyorsun geldin Kaspersky'i savunuyorsun ben burada bir arkadan gelme göremiyorum burada eşit olduklarını görüyorum ama siz bilirsiniz en üst'de diye iyi oluyor. :D

"Kaspersky savunan koyundur"
Dediğimde yalan söylemiyordum. 🤣

Bu işler X sitesinin y testlerine göre olmuyor arkadaşım, özelliğe göre, virüs tespitine göre oluyor.
Siz koyunlarsa bu testlere bakıp.
"Aaaaa bak kaspasikay yine gömmüş"
Ve.
"Arada bir av testlerine bakın. 2020'nin en iyi Av'si (bu teste göre) Kaspersky."
Diyorsunuz.

Av testlerine bakıyoruz zaten ayrıca siz önce Comodo yo bakın bunu derken.
Ayrıca burda kimseye koyun demeye hakkınız yok bize resmen hakaret etmiş oluyorsunuz.

Eki Görüntüle 896183

Daha testlerden anlamıyorsun geldin Kaspersky'i savunuyorsun ben burada bir arkadan gelme göremiyorum burada eşit olduklarını görüyorum ama siz bilirsiniz en üst'de diye iyi oluyor. :D
Ben orada testin sonucuna göre yazdım. Ve ardından da diğer listedeki iyi sonuçlar alan programları da ekledim. Sözümü çarpıtıyorsunuz.

Eki Görüntüle 896183

Daha testlerden anlamıyorsun geldin Kaspersky'i savunuyorsun ben burada bir arkadan gelme göremiyorum burada eşit olduklarını görüyorum ama siz bilirsiniz en üst'de diye iyi oluyor.
Ayrıca bana burda daha kalkanları doğru düzgün kapanmayan bitdefender önerme.

Ayrıca bana burada daha kalkanları doğru düzgün kapanmayan Bit Defender önerme.

Ona bakılırsa Kaspersky'de sistemi yavaşlatıyor Forum'da birçok ağlayan insan gördük şimdi.
Kaspersky'ninde bu konuda birçok eksisi var zaten.

Bitdefender Free sürümünde böyle bir sorun yok denemeden konuşma bence.

Av testlerine bakıyoruz zaten ayrıca siz önce Comodo yo bakın bunu derken.
Ayrıca burda kimseye koyun demeye hakkınız yok bize resmen hakaret etmiş oluyorsunuz.
Duyar kasıp kıvırtmaya çalışma :D
AV testlerine göre değil x2
Comodo gayet güzel çalışıyor, en azından bilgisayarı kastırmıyor :p
Nedense comodo'nun çıkardığı sorunları gözümüze sokuyorsun ama o konunun altında
"Ben de Comodo kullanıyorum ama bir şey olmadı daha."
mesajını görmezden geliyorsun???

Comodo'nun yol açtığı sorunlar bilgisayara göre değişiklik gösteriyor, en azından her bilgisayarda sorun çıkarmıyor...

av testlerine göre değil X2.
Nedense Comodo'nun çıkardığı sorunları gözümüze sokuyorsun ama o konunun altında.
Mesajını görmezden geliyorsun?

Comodo'nun yol açtığı sorunlar bilgisayara göre değişiklik gösteriyor, en azından her bilgisayarda sorun çıkarmıyor...

Comodo'yu kullanmayı bilmedikleri için sorunlar çıkıyor hep antivirüs kullanmayı bilmiyorlar her antivirüs'de bir sorun bulup ağlıyorlar zaten.

Kullanmayı bilseler böyle olmaz.

Ona bakılırsa Kaspersky'de sistemi yavaşlatıyor Forum'da birçok ağlayan insan gördük şimdi.
Kaspersky'ninde bu konuda birçok eksisi var zaten.

Bitdefender Free sürümünde böyle bir sorun yok denemeden konuşma bence.
Denemediğimi nereden biliyorsun?
AV testlerine göre değil x2
Nedense comodo'nun çıkardığı sorunları gözümüze sokuyorsun ama o konunun altında
mesajını görmezden geliyorsun???

Ona bakılırsa kaspersky da her bilgisayarda sorun çıkarmıyor.
Örneğin bende ve birçok kişide sorun çıkarmadı.
Ayrıca birazdan bilgisayarda daha fazla yazacağım.

Nedense 1-2 gündür Chrome yavaşladı, videoları geri sardığımda geri sarması daha uzun sürüyor. SSD olmasına rağmen böyle, forumda yazı yazarken bazen yazdıklarım daha geç dijital ortama aktarılıyor, yani bir kelime yazıyorsam kelimenin 3. harfini yazıyor olmama rağmen 1. harf daha yeni yazılmış oluyor. Kaspersky ile ilgili olabilir mi? Kaspersky'ı yeni yükledim, tam olarak bilmiyorum ama sanırım benzer zamanlarda bu yavaşlık oluştu. Oyunlarda veya başka programlarda herhangi bir sorun yok.

Hocam Google Chrome tarayıcıyı güncel dahi olsa tamamen silin kalıntıları ile birlikte sonra geçmiş aradığınız şeylerin kaydını silin önbellek temizleyin düzelecektir bir yavaşlama olduğunda sürekli böyle yaparım ilaç gibi oluyor tavsiye ederim.

Ona bakılırsa Kaspersky da her bilgisayarda sorun çıkarmıyor.

Ona bakılırsa Comodo'da çoğu kullanıcıda sıkıntı çıkarmıyor açaba kullanıcıdan kaynaklı olabilir mi diye düşünmek lazım.

Ona bakılırsa Kaspersky da her bilgisayarda sorun çıkarmıyor.

Bitdefender kullanmayı bilmediğin için kapatamadın zaten Bitdefender Free'de ben deneme yaptım böyle bir sıkıntı yaşamadım tek bir tıkla bütün moduller kapatılıyor zaten.

Geri
Yukarı