Çözüldü Chrome yavaşlama problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ek güvenlik protokolü sebebi ile daha fazla güvenlik sağlıyor fakat bunun sonucu tarayıcıyı yavaşlatıyor.
Onu kapatınca düzeldi.

Forum'da şimdi başka biri olsaydı bunu düzeltemeyecekti belki de ve Kaspersky'yi kötüleyecekti yani şimdi sizde Comodo'yu kullanmayı bilmeden kötülüyorsunuz Bitdefender'i de aynı şekilde kötülüyorsunuz kullanmayı bilmeden bence.

Bukalemun gibisin be
Bir paragrafda 1 cümleye takılıyorsun... :D
Ücretsiz antivirüs varken ve daha fazla özellikleri varken ve daha az kastırıyorsa neden ücretlisini kullanasın ki?
Bana bunu açıklar mısın, kıvırtmaya çalışma gidip de bana "Bukalemun gibisin be" cümlesinin eleştrisini yapma.
Peki, ek güvenlik tedbiri ile bilgisayarı yavaşlatıyor.
Bunu kabul ediyorum fakat daha fazla özelliği olduğuna inanmıyorum, bir özelliği kapatınca yavaşlama ortadan kalkıyor ise buda bir özelliktir ve daha çok böyle özelliği var burda kaspersky laba kızdığım nokta bunları varsayılan olarak kapalı tutmalı, birey isterse açmalıydı.

@Arda KC ayrıca benim bitdefender ile bir derdim yok hatta bazı mesaj yazdığım konulara bakarsan kaspersky veya bitdefender indirip tam tarama yapın dediğimi görmüşsünüzdür.

Peki, ek güvenlik tedbiri ile bilgisayarı yavaşlatıyor.
Bunu kabul ediyorum fakat daha fazla özelliği olduğuna bir özelliği kapatınca yavaşlama ortadan kalkıyor ise buda bir özelliktir ve daha çok böyle özelliği var burda kaspersky laba kızdığım nokta bunları varsayılan olarak kapalı tutmalı, birey isterse açmalıydı.

@Arda KC ayrıca benim bitdefender ile bir derdim yok hatta bazı mesaj yazdığım konulara bakarsan kaspersky veya bitdefender indirip tam tarama yapın dediğimi görmüşsünüzdür.
Sen ne anlatıyorsun :D :D :D Ben comodo'dan bahsediyorum

Bende Comodo'nun daha fazla özellik barındırdığına inanmıyorum cevabını verdim.
Yazım yanlışı yaptığım için anlamadınız sanırım düzelttim.

Önemli olan daha fazla özellik olması değil barındırdığı özelliklerin iyi olması ve bu Comodo'da var.
Ayrıca "Kaspersky motorlu" zonealarm'dada var bedava sürümünde Kaspersky'ye kıyasla bir güvenlik duvarı var aynı şekilde Comodo'da öyle.

Önemli olan daha fazla özellik olması değil barındırdığı özelliklerin iyi olması ve bu Comodo'da var.
Ayrıca "Kaspersky motorlu" zonealarm'dada var bedava sürümünde Kaspersky'ye kıyasla bir güvenlik duvarı var aynı şekilde Comodo'da öyle.
@Murat5038 zonealarm ile kaspersky arasında motor paylaşımı olmadığını belirtmişti.
Fakat bu konuda doğru bir bilgim yok.
Arkadaş orada daha fazla özellik varken neden tercih edeyim dediği için öyle yazdım ayrıca o özelliklerin çoğu kasperskyda da var ve çok iyi çalışıyor.

@Murat5038 zonealarm ile Kaspersky arasında motor paylaşımı olmadığını belirtmişti.
Bu konuda doğru bir bilgim yok.
Arkadaş orada daha fazla özellik varken neden tercih edeyim dediği için öyle yazdım ayrıca o özelliklerin çoğu Kaspersky'da da var.

Güvenlik duvarı paralı sürümde var ayrıca self defense özelliğide Kaspersky'de paralı sürümde varken Zonealarm'da bedava sürümünde var.

Biraz araştırın öğrenirsiniz.

Benim elimde kanıtlar var isterseniz bir sürü hemde.

Yeni konular

Geri
Yukarı