Chrome YouTube koyu tema gecikmesi ve ayarları değiştirememek

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Dün gece bilgisayarıma format attım, lisans kaydım Windows hesabımda olduğu için hemen ayarlarım vesaire her şey senkronize edildi. Bilgisayar ismi cismi. Sonra Chrome indirdim, malum onda da hesabım var ve senkronize kullanıyorum, ona da girdim senkronize etti yer işaretlerim şifrelerim geldi.

Bugün fark ettim, YouTube'da hiçbir ayarı değiştiremiyorum. Temayı açık yapacağım örneğin, sayfayı yeniden yüklediğimde "cihaz teması" ayarına geri dönüyor ve o da koyu tema ancak şöyle bir şey var, YouTube'yi her açtığımda önce bir beyaz tema yükleniyor 1 saniyeliğine, sonra koyu temaya geçiyor. Aynı şekilde dil ayarlarını vesaire de hiçbir şeyi değiştiremiyorum, eski ayarlarına geri dönüyor. Google hesabıma bağlı sadece iki cihaz var, birisi bu bilgisayarım, diğeri de telefonum başka bir cihaz bağlı değil. Arada bir senkronizasyon sorunu var gibi ancak ne denediysem çözemedim. Sorunu da anlayamadım zaten tam olarak. Önerisi olan var mıdır?

Bu arada aynı sorun Opera'da yok. Orada değişiklik yapabiliyorum veya önce açık sonra koyu tema yüklenmesi gibi bir durum yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Varsayılan ayarda. Tüm çerezlere izin ver dediğimde de bir değişiklik olmuyor.
Tüm çerezleri temizledim, yine bir değişiklik olmadı.
Tarayıcı ayarlarında çerezlere izin veriyor musun?
Başka bir önerin var mı dostum?

Son düzenleme:
Senkronize edilmiş verileri sıfırlayın.
Sıfırlama yapmadan önce tüm uzantıları kaldırın, yer imlerinizi dışa aktar diyerek yedekleyin. En son olarak tarayıcı geçmişini tüm her şey dahil bir şekilde temizleyin.
Saatlerdir kurcalarken farkettim ve az önce bu mesajı görmeden önce yaptım, ve sonuç yine aynı. YouTube ayarları kesinlikle değişmiyor, "cihaz teması" ayarında kalıyor. Hesabımı arkadaşımın bilgisayarında açtırdım Google hesabı olarak, onda bir sorun olmadı. Chrome 'da açıldığı zaman problem oluyor. Her şeyi sıfırlamış olmama rağmen çözülmemiş olmasına çok şaşırdım açıkçası. Bir de sıfırladığımla kaldım.
Senkronize edilmiş verileri sıfırlayın.
Sıfırlama yapmadan önce tüm uzantıları kaldırın, yer imlerinizi dışa aktar diyerek yedekleyin. En son olarak tarayıcı geçmişini tüm her şey dahil bir şekilde temizleyin.
Hocam önerebileceğin başka bir çözüm var mıdır? Hala uğraşıyorum kanser oldum artık.

Son düzenleme:
Nette aradım ama aynı sorundan ben de muzdaribim.
Dizüstü bilgisayarımda her şey normal çalışırken, yeni format attığım pc'de youtube hiçbir ayarı kabul etmiyor.
+Takip

Kullandığınız harici bir yazılım var mı? Mesela anti-virüs ya da otomatik bakım yapan bir yazılım.
Hatta bana AIDA64 HTML raporunu paylaşın. Sistemdeki uygulamalara bir göz atıyım.

Kullandığınız harici bir yazılım var mı? Mesela anti-virüs ya da otomatik bakım yapan bir yazılım.
Hatta bana AIDA64 HTML raporunu paylaşın. Sistemdeki uygulamalara bir göz atıyım.
Hocam yeni formatladım sistemi. Yeni formatlı sistemde 3 kez denedim. Hepsinde aynı. Yine de isterseniz atayım?
Acaba, ben daha yeni kurmuş olmama rağmen bu bilgisayara ilk oturumu 21 Temmuzda açılmış gibi gözükmesiyle alakalı bir problem olabilir mi?

sorun.jpg

Benim satın aldığım bir Windows 10 anahtarım var, formattan sonra hiç oturum vesaire açmasam bile o anahtarı girdiğimde kabul ediyor. Anakarta işleyenlerden olsa gerek. Onunla alakalı da ne bileyim eski Google oturumumu kapatmıyor da, şu an kullandığım üstüne biniyor çakışıyor mu ne oluyor. 48 saattir şununla uğraşıyorum şaka gibi.

Son düzenleme:
AIDA64 HTML raporu istedim. Rapor ile alakası olmayan bir görsel atmışsınız. Raporu bağlantıdaki konuya göre oluşturun. Oluşan raporu bir siteye yükleyip bağlantısını paylaşın. Ayrıca diğer cihazlarınızda açık olan hesapları kapatabilirsiniz.

AIDA64 HTML raporu istedim. Rapor ile alakası olmayan bir görsel atmışsınız. Raporu bağlantıdaki konuya göre oluşturun. Oluşan raporu bir siteye yükleyip bağlantısını paylaşın. Ayrıca diğer cihazlarınızda açık olan hesapları kapatabilirsiniz.
Sistemde yüklü olan programla alakalı bir sorun olabileceğini söyleyip istediniz, ben de yeni formatlı sistemde sorunu yaşadığımı belirterek gerek olmayacağını ancak isterseniz yine de atabileceğimi söyledim. Ek olarak da sorunun kaynağı olabileceğini düşündüğüm başka bir şey attım. Asıl siz benim söylediklerimi yorumlamamışsınız.

Buyrun. Trial sürüm ile yaptım testi. Sıkıntı olursa "Full" sürüm ile de yaparım.

Geri
Yukarı