Chromium Edge klavye ve farede gecikme

Dostum daha yeniyim konu nasıl açılıyor bilmiyorum daha yeni kaydoldum
Sosyal ana sayfasına gelin. Sağ üst köşede "Konu oluştur" yazan yere tıkla ve kategori seçip devam et.
Bu ayarın Kaspersky'nin ana özelliklerinden birisini yitirmesini sağlayacağını bilmeniz de iyi olur. Tehlikeye kapınızı açıyorsunuz yani.
Ne gibi bir açık oluyor?

Kaspersky bu sorunu çözdü diye biliyorum. Ben de Kaspersky IS kullanıyorum. Herhangi bir yavaşlama, gecikme yaşamıyorum. Güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Bazı güncellemeler sistemi yeniden başlatmanızı isteyebiliyor.

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

Bu ayar reklam engelleme ekstra özelliklerin düzgün çalışması, güvenli para(Galiba kart bilgileri girerken güvenli sayfa ayarı olarka geçiyor), arama sonuçlarında site dereceleri ve ebeveyn denetimi ayarlarının çalışmasını sağlıyor. Kabaca tarayıcıya ekstra güvenlik önlemleri sağlıyor.

Screenshot_14.png

Screenshot_15.png

Tabii bu ayarı kapatmak tamamen güvenliği yok etmiyor. Kaspersky IS zararlı siteleri taramaya devam ediyor. Çözülmezse kapalı tutabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kaspersky bu sorunu çözdü diye biliyorum. Ben de Kaspersky IS kullanıyorum. Herhangi bir yavaşlama, gecikme yaşamıyorum. Güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Bazı güncellemeler sistemi yeniden başlatmanızı isteyebiliyor.

Eki Görüntüle 771258

Eki Görüntüle 771257

Bu ayar reklam engelleme ekstra özelliklerin düzgün çalışması, güvenli para(Galiba kart bilgileri girerken güvenli sayfa ayarı olarka geçiyor), arama sonuçlarında site dereceleri ve ebeveyn denetimi ayarlarının çalışmasını sağlıyor. Kabaca tarayıcıya ekstra güvenlik önlemleri sağlıyor.

Eki Görüntüle 771259

Eki Görüntüle 771260

Tabii bu ayarı kapatmak tamamen güvenliği yok etmiyor. Kaspersky IS zararlı siteleri taramaya devam ediyor.
Güncellemeyi yaptım ve özelliği açtım. Ama gecikme hala devam ediyor.

Geri
Yukarı