Chromium Virüsünü Temizleme

Sefa24

Hectopat
Daha fazla  
Chromium virüsünü kendimce temizledim kayıt defteri vb. sizin de önerebileceginiz yöntemler var mıdır? Ve başlangıçta açılacak programlar kısmında yc diye bir program var o silinmiyor kalkmıyor Chromium resimli bir fotografı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chromium, bir virüs değildir. Chrome'un açık kaynaklı versiyonudur. Geliştirmeye açıktır. Muhtemelen kullandığınız bir AIO veya sürücü programı kurmuştur. Direk programlardan kaldırabilirsiniz. Hata verirse indirip kendiniz kurun ardından tekrar kaldırın.

Chromium, bir virüs değildir. Chrome'un açık kaynaklı versiyonudur. Geliştirmeye açıktır. Muhtemelen kullandığınız bir AIO veya sürücü programı kurmuştur. Direk programlardan kaldırabilirsiniz. Hata verirse indirip kendiniz kurun ardından tekrar kaldırın.
Nerede chromium dosyası gördüysem hepsini kaldırdım. (Kayıt defteri de dahil)
Bilgisayarımı olumsuz etkilemişti performansına yavaş yavaş etki ediyordu bende kökünden kazıdım.

Hocam bu Chromium adında gerçek Chromium'la alakası olmayan mining yapan bir virüs. Dosyalarını silip denetim masasından silebilirsiniz. Ancak ben kayıt defterinden silemedim bana da bir yardımcı olur musunuz? Yanı siliyorum bilgisayarı kapatıp açınca kayıt defteri klasörü yine aynı yerde duruyor. Zamanında bana geceleri uyku uyutmuyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı