Çift Tıklama Sorunu olmayan Mouse Önerisi

darkcei

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, yaklaşık 2-3 yıldır çift tıklama sorunu olan mouselar geçti elimden.
Logitech G Pro
Motospeed V60
Daha ucuz bir Logitech daha modeli tam hatırlamıyorum ve gearbest tarzı sitelerden aldığım ucuz 1-2 alette daha olmuştu bu sorun.

Bıktım artık bu çift tıklama sorunlu mouselardan, yokmu şöyle hiç çift tıklama sorunu olmayan bir mouse. Artık eşşek yükü para vermekte istemiyorum, Rgb vs pek umrumda değil. Sol tarafında 2 tane extra tuşu olsun, dpi ayarı olsun yeterli. Maximum bütçem 150 lira.

150 liraya anca Steelseries 105 filan alabilirsiniz. Onun da cift tiklama sorunu yok gibi ama hor kullaniyorsaniz cift tiklama sorunu olmasi normal. Cunku 5 mouse kullanmissiniz ve hepsinde cift tiklama sorunu sirketin sorunu gibi gozukmuyor.

Logitechlerde aldığımın 2.haftası başladı , motospeed de 1,5 yıl geçti öyle başladı, çinli ucuz mouseları zaten adamdan saymıyorum 15-30 liraya alınmış şeyler, orta tuş gitmişti onlarda önce.

Kısacası bazı markaların ve bazı mouselarda kullanılan switchlerin çift tıklama sorunu var, çabuk bozulsun ve sürekli yeni modeller satılsın diye öyle yapıldığını düşünüyorum. Benim gibi tonlarca insan var dert yanıyor internette.

Hocam eğer biraz büyük mouse seviyorsan kesinlikle tavsiye ederim, çok kullanışlı. 4. yılıma girdim sorun yaşamadım çift tıklama tarzı.

Buda v2 modeli buda ufak bi miktar daha pahalı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı