Çiğ tavuk yemek sorun olur mu?

GOLDYCK

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce oldukça fazla acıkmıştım. Annem tavuk haşlıyordu. Ben olduğunu düşünerek çıkarttırdım. Tavuğun iki üç parçasını yedim ve daha sonra kopmadığını fark ettim. Bu sırada içinden kan akmaya başladı dışı haşlanmış ancak içi çiğ durumdaydı. İki üç lokma yedim bir şey olur mu?

Arkadaşlar az önce oldukça fazla acıkmıştım. Annem tavuk haşlıyordu. Ben olduğunu düşünerek çıkarttırdım. Tavuğun iki üç parçasını yedim ve daha sonra kopmadığını fark ettim. Bu sırada içinden kan akmaya başladı dışı haşlanmış ancak içi çiğ durumdaydı. İki üç lokma yedim bir şey olur mu?

Minecraffta zehirleniyoruz hocam annenizden bilgi alın.

Eski insanlar çiğ et yiyordu. Tabii pişirmek lazım. Zaten günümüzde etler ilaçlanıyor, bundan dolayı genel olarak temizdir fakat bir şey olursa sağlık kuruluşuna başvurabilirsin.

A
Arkadaşlar az önce oldukça fazla acıkmıştım. Annem tavuk haşlıyordu. Ben olduğunu düşünerek çıkarttırdım. Tavuğun iki üç parçasını yedim ve daha sonra kopmadığını fark ettim. Bu sırada içinden kan akmaya başladı dışı haşlanmış ancak içi çiğ durumdaydı. İki üç lokma yedim bir

Afiyet olsun kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı