Cihaza stock ROM yüklerken OEM kildi açmamız gerekir mi?

Evet açmazsanız cihaz kilitlenir ve bir daha açılmaması üzere yemin dahi edebilir o yüzden açın o ayarı.

Yazılımsal modifikasyon için bildiğim kadarıyla bu kilidi açmak şart hocam.

Evet, stock ya da Custom ROM fark etmeksizin kilidin açık olması gerekli.

Ne alaka derim bende size? Bana kaynak sunun lütfen. Özel Firmware atmıyoruz burada.

@Umut Nas uzun zamandır yapmıyorum. OEM kilidini açmak gerekli midir?

Etiket için teşekkürler, yoksa yanlış bilgi yuvası olacaktı.

Sorunun cevabına gelelim. Stock ROM için OEM Kilidini açmaya gerek yok!

Cihaza sürüm düşüreceğim cihaz J5 2015.

Bu rehberimi kullanın:

Bu da ROM dosyası:

Ne alaka derim bende size? Bana kaynak sunun lütfen. Özel Firmware atmıyoruz burada.

Etiket için teşekkürler, yoksa yanlış bilgi yuvası olacaktı.

Sorunun cevabına gelelim. Stock ROM için OEM Kilidini açmaya gerek yok!

Bu rehberimi kullanın:

Bu da ROM dosyası:
Eski bir stock rom sürümünü yükledim başarılı bir şekilde. Telefon ilk açıldığında gelen ekranda Wi-Fi'ye bağlanmadan ilerledim ve Bilgiler kontrol ediliyor... ekranında kaldı. Bu bir sorun mu yoksa rom ile mi ilgili ?

Yanlış bilgi
Eski bir stock ROM sürümünü yükledim başarılı bir şekilde. Telefon ilk açıldığında gelen ekranda Wi-Fi'ya bağlanmadan ilerledim ve bilgiler kontrol ediliyor... Ekranında kaldı. Bu bir sorun mu yoksa ROM ile mi ilgili?

OEM kilidini açmadığın için sorun hatta brick bile olmuş olabilir.

OEM kilidini açmadığın için sorun hatta brick bile olmuş olabilir.

Ne alakası var? Cihaz açılmış zaten, bilginizin olmadığı konulara yazmayı bırakın.
Eski bir stock rom sürümünü yükledim başarılı bir şekilde. Telefon ilk açıldığında gelen ekranda Wi-Fi'ye bağlanmadan ilerledim ve Bilgiler kontrol ediliyor... ekranında kaldı. Bu bir sorun mu yoksa rom ile mi ilgili ?
Biraz zaman alabilir, hala devam ediyorsa format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı