Çözüldü Samsung Tab e (T560) stock ROM yüklerken takılma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirKadirO

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : AMD RADEON R7 240

GPU : İNTEL İ5 3470 3.20 GHZ

ANAKART : INTEL H61

RAM : 16 GB DDR3 (2x8)

SSD : 256 GB

HDD : 320 GB
Merhaba arkadaşlar bugün evde eski tabletimi buldum. Tablet yazılım hatasından açılmıyor Kies bir şey diyordu neyse ben bunun stock ROM'unu bulduktan sonra Odin ile yazdırmaya başladım fakat System. İmg dosyasına geldikten sonra biraz yükleyip takılıyor ve daha ilerlemiyor 1.30 saat oldu aynı yerde takıldı dünden beridir uğraşıyorum yardım edebilecek var mı? Atabilirseniz orijinal stock ROM'da atarmısnız? Farklı farklı sitelerden stock ROM denedim aynı sorun. Bu takılma yaşandığında hata vb. olmuyor her şeyi doğru yaptığıma inanıyorum. Tablette TWRP kurulu ama flashlamak için dosya yok.

Çözüm
Olmadı, şimdi bir Custom OS buldum onu yüklemeyi deneyeceğim bundan ümitliyim. Çünkü kardeşime sorduğumda en son kendi yazılımdan başka bir yaazılım yüklüymüş dedi. 3 tane filan indiriyor tek tek deneyeceğim.

Stock ROM'u direk Home dosyası olarak indirince yazdırdı. Sorun çözüldü.
Olmadı, şimdi bir Custom OS buldum onu yüklemeyi deneyeceğim bundan ümitliyim. Çünkü kardeşime sorduğumda en son kendi yazılımdan başka bir yaazılım yüklüymüş dedi. 3 tane filan indiriyor tek tek deneyeceğim.

Stock ROM'u direk Home dosyası olarak indirince yazdırdı. Sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı