Çikolata insanı zehirler mi?

Kardeşim ayıp ediyorsun, insanlara akıl danışmak ne zamandan beri aptallık olmuş.
Bence burada ki aptallık senin yaptığın...

Konu açtık, kategori direk kaldırılsın diye. Çoğunluk destekledi. Reklam alınıyor galiba, oralı hiç olmadı yöneticiler. En azından böyle konular her gün açılıyor. Buraya yazma, acile git zor bir şey değil.

Arkadaşlar 5 ayı olmasına rağmen sanırım zehirlendim.
Eki Görüntüle 1619501
Arkadaşım yeni yıl hediyesi bana çikolata almış ben de dayanamadım hepsini yedim.
Yedikten yarım saat sonra terlemeye başladım. Şu an midem bulanıyor, yemek yiyip bastırmalı mıyım yoksa yeni yıla acilde mi girmeliyim?
Tavsiyeniz nedir? Geçer mi? Bekleyeyim mi?
Hepsini yediğin için olmasın?

Konu açtık, kategori direk kaldırılsın diye. Çoğunluk destekledi. Reklam alınıyor galiba, oralı hiç olmadı yöneticiler. En azından böyle konular her gün açılıyor. Buraya yazma, acile git zor bir şey değil.
Burası sağlık konu portalı sağlıkla ilgili şeyler açılacak herşeyden önce burası bir sosyal ağ.
Bu şekilde yorum yapma kardeşim biz de biliyoruz acile gitmeyi ama emin olamadım zehirlenip zehirlenmediğimden o yüzden daha önce çikolatadan zehirlenen var mı diye merak ederek açtım ki sarmonella bakterisi tespit edildi. Şu an kömür verip kusturacaklar.
İyi yıllar.

Bende tavuk zehirlenmesi yaşamıştım, anlamamıştım tabi zehirlendiğimi. Olay olduktan üç gün sonra karın ağrısı yüzünden şikayete gittim, doktor bana "evladım sen ölmeyi bayılmak mı zannediyorsun, zehirlenmişsin" demişti.

Acile gitmekte fayda var. Zehirlenme basit bir durum değil. O karın ağrısını bir ben, bir Allah bilir. Hemen midenizi yıkarlar böyle bir durum varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı