CİMER şikayeti Emniyet Genel Müdürlüğüne sevk edildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Din inandığın sürece kutsaldır. Atatürk ise Türkiye cumhuriyeti'nin kurucusudur. Eğer bu ülkede yaşıyorsan saygı duyacaksın ya da kelimelerini düzgün seçerek eleştireceksin. Fakat iş dinlere gelirse sadece inanan kişileri ve o toplulukları bağlayabilir dediğim gibi. Bu din özellikle inanmayan kişilerin hayatlarına da müdahale ediyorsa saygı duyma zorunluluğu da ortadan kalkar. Türkiye için bu durum ciddi anlamda yaşanıyor. Sözde laik bir ülkede bununla ilgili bir yasa olması da saçmalıktan başka bir şey değil zaten.

Hocam bu konuda size katılmıyorum benim düşüncem toplumun olabildiğince özgür olması zaten bu yüzden kutuplaşma oluşuyor. ABD'nin kurucularına söven bir sürü kişi var hatta düzenli olarak protesto düzenliyorlar özgür olmak gerek bırakın insanlar fikirlerini beyan etsin. Bu dünyada özgür olan medeniyetler dünyaya çok şey kattı.

İfade özgürlüğü falan değildir bende sizin ana babanıza söveyim o da ifade özgürlüğü.
Buradakiler üstün zekalı ya biz cahiliz. Onlara göre Atatürk'e hakaret de aileye küfür de ifade özgürlüğü. Ama yüz yüze ben etsem hakaret olay çıkar. Burda yalanlarla günlük hayatınız eşleşmiyor.

Hocam bu konuda size katılmıyorum benim düşüncem toplumun olabildiğince özgür olması zaten bu yüzden kutuplaşma oluşuyor. ABD'nin kurucularına söven bir sürü kişi var hatta düzenli olarak protesto düzenliyorlar özgür olmak gerek bırakın insanlar fikirlerini beyan etsin. Bu dünyada özgür olan medeniyetler dünyaya çok şey kattı.
Size LGBT örgütü haklı mı haksız mı? Cidden özgürlük için mi kurulmuş?

Fikirlerine katılmamak veya hatalarını söylemenin yasak olduğunu ben de düşünmüyorum veya Atatürk'e tapılması gerektiğini de savunmuyorum zaten ama gerçekten ikisi aynı şeyler değil. Biri yaşamış ve doğduğumuz ülkeyi seversin ya da sevmezsin kurmuş bir lider diğeri varlığı sadece inanmayı seçenlerin kafalarında olan bir şey.

Hocam din kavramında da anlatıyor zaten ahirette hesaba çekileceğini herkesin yaptığı kendinedir bu dünyada özgür olma hakları var.
Bence özgürlük temsil etmiyor. Bu ülkede kimse birbirine karışmaz. En fazla 2 3 dayı bu nasıl gençlik filan der. LGBT özgürlük için de kurulmadı. Çoğu genç isyancı, anne babasından mutsuz ben özgür bir bireyim diyip LGBT destekliyor. (Bilmiyor ki LGBT bir proje, özgürlukle gram alakası yok) Ayrıca dini yaşamakta özgürsün. Öyle isyanlar çıkarıp, toplumun ahlakını bozup yaşayamazsın. Kendi kendine ne yapıyorsan yap.

Bence özgürlük temsil etmiyor. Bu ülkede kimse birbirine karışmaz. En fazla 2 3 dayı bu nasıl gençlik filan der. LGBT özgürlük için de kurulmadı. Çoğu genç isyancı, anne babasından mutsuz ben özgür bir bireyim deyip LGBT destekliyor. Ayrıca dini yaşamakta özgürsün. Öyle isyanlar çıkarıp, toplumun ahlakını bozup yaşayamazsın. Kendi kendine ne yapıyorsan yap.

Bakın siz de ifade özgürlüğünüzü kullandınız ve söylediklerinizde haklısınız herkes yaptığını kendine yapar başkalarını rahatsız etme hakları yoktur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı