Şikayet edilmek

Kanka şimdi şöyle düşün. Biri senin arkandan seni döverim demiş. Sonra seni arabasına davet ediyor. Biner misin? İsterse para versin ben karakterime yedirmem.

Döktüler derken? Babası da mı yaptı? Sende git babana şikayet et aynı olayı yaşasınlar.

Aga ben onların şişesini çalarken onlarda şişedeki suyu üstüme boşalttılar ödeşmiş olduk ama adam öyle diel.

Yürü o zaman. Gururunu şu saçmasalak adama yedirme.

Aga benim arkadaş kolaylık olsun diye karlılaştıgımızda atla diyor atlıyorum teşekkürüde ediyorum ödeştik biz şaka olarak ama hala o çocukla konuşma yaparsa bir daha döverim demiş benim arkadaş aynı bunu dedi dedikden sonra adammı beni dövcek deyince dediğini deiştirdi yok ben döverim diye bir şey dedi.

Aga benim arkadaş kolaylık olsun diye karlılaştıgımızda atla diyor atlıyorum teşekkürüde ediyorum ödeştik biz şaka olarak ama hala o çocukla konuşma yaparsa bir daha döverim demiş benim arkadaş aynı bunu dedi dedikden sonra adammı beni dövcek deyince dediğini deiştirdi yok ben döverim diye bir şey dedi.
Dayak yemeye değmez.

Dövme kısmını kafadan atmış herhalde arkadaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı