Cinayet sonrası idamı mı seçerdiniz, müebbet hapsi mi?

Yapacak adam her türlü kafasına koyduğunu yapar. Gece saatlerinde hiç tanımadığı birinin idam edilmesini TV'den izleyerek ne derece kafasında bir şeyler değişecek ki. Bu bir çözüm değil. Kumar oynamaktır.

Doğru kaos tarzı şeyler çıkabilir.
Babam cinayet işlemediği halde müebbet kadar hapis cezası aldı. Ölsem de kurtulsam diyor hep.

Geçmiş olsun, üzüldüm :(

Bu ülke de 3 tane şey çok berbat ve saçma yönetiliyor....

1. Adalet.
  2. Eğitim.
  3. Ekonomi.
Allah'ımıza şükür para basan restorantımız var. Sevgili Belediye Başkanımız 1 yıldır elimizden almaya çalıştı. Adalet konusunda başka söze gerek yok bence :)

Allah'ımıza şükür para basan restorantımız var. Sevgili Belediye Başkanımız 1 yıldır elimizden almaya çalıştı. Adalet konusunda başka söze gerek yok bence :)

Ülke de uyuşturucu içerler 1-2 yıl. Uyuşturucu lafı ağzından çıktı diye 10 yıl. Kadını dövdü diye karakola götürülüp, serbest bırakılsın. 3-4 Kişiyi öldürür en baba 20 yıl... Hey yavrum heyy !

Sonra sen gel adam suçsuz diye müebbet hapis ver gel bak bu işe. Ülke neler saçmalayacak merak ediyorum şimdiden.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı