Çin'den Türkiye'ye kargo 10 gündür gelemiyor

NoiceRUSS

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, Çin'den 22 Nisan'da X5460 işlemci aldım ve 2 Mayıs'ta uçakla Türkiye'ye gelmeye başladığını gördüm. Yaklaşık 10 gün oldu kargodan ses seda yok. Eskiden kulaklık aldığımda 1 haftada geliyordu TR'ye ama şimdi böyle kaldı. Ne yapmalıyım? Ürünün tahmini teslimatı 1 gün geciktiği için 10 Mayıs'tan 19'una atlamıştı. Kaç güne elime ulaşır acaba?
Aslında PTT'de 26'sında yurt dışına sevk edildi "EDI Received" yazıyordu ama bir baktım China Post 2 Mayıs'ta uçak kalkış diye bir bilgi girmiş.

Takip RG000568940CN kodu ile yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Çin'den 22 Nisan'da X5460 işlemci aldım ve 2 Mayıs'ta uçakla Türkiye'ye gelmeye başladığını gördüm. Yaklaşık 10 gün oldu kargodan ses seda yok. Eskiden kulaklık aldığımda 1 haftada geliyordu TR'ye ama şimdi böyle kaldı. Ne yapmalıyım? Ürünün tahmini teslimatı 1 gün geciktiği için 10 Mayıs'tan 19'una atlamıştı. Kaç güne elime ulaşır acaba?
Aslında PTT'de 26'sında yurt dışına sevk edildi "EDI Received" yazıyordu ama bir baktım China Post 2 Mayıs'ta uçak kalkış diye bir bilgi girmiş.

Takip RG000568940CN kodu ile yapabilirsiniz.

Yurt dışına sevk edildiden kastı geri dönmüş olabilir mi? Benim de daha önce oldu bana getirmediler gittim sordum gidip almadığım için geri dönmüştü. Belki daha yoldadır ama gidip PTT'ye sorun kesinlikle.

Yurt dışına sevk edildiden kastı geri dönmüş olabilir mi? Benim de daha önce oldu bana getirmediler gittim sordum gidip almadığım için geri dönmüştü.

Canlı desteğe sorduğumda PTT'nin Türkiye'ye sevki gerçekleşti lakin daha TR'ye ulaşmadığını söylüyorlar ama takipten bakınca iki kere iade diye bir bilgi girilmiş ama eski bir bilgi sonrasında yazdıklarım gerçekleşti.

Geri
Yukarı