Çinli Baidu’dan premium almak mümkün mü?

Mountain Lion

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Demokratik Kongo Cumhuriyeti
Merhabalar.
Çin sitesi olan Baidu’dan premium hesap almak istiyorum ama ödeme aracı konusunda sıkıntı var, yani bildiğimiz kredi kartını kabul etmiyor, başka bir yolu var mıdır?

Ödeme yöntemleri:
- Ali Pay
- We Chat Pay
- Du Xiami

7F44D7E4-3D9A-45D9-B4FE-840C4D6FBBFF.jpeg

Çin dışındaki ülkere yasaklamış olabilirler. Bu aptal siteye üye olabilmek için saatlerimi harcamıştım. Gigabit internet olmasına rağmen indireceğim onlarca GB'lık dosyaları da hız sınırlamasından dolayı 100 kb/s ile indirmiştim.

Tek çare sizin adınıza alım yapan yerler gibi duruyor. Biraz araştırdım, Yayaka isminde site buldum. Güvenli mi bilmiyorum.

Öncelikle teşekkürler..

Bu aptal siteye üye olabilmek için saatlerimi harcamıştım.
Ben de zar zor üye oldum. Çin dışında telefon numarası kabul etmiyordu, 3.parti bir android uygulamasıyla üye oldum, telefonumu girdim ve SMS geldi üye olabildim.

onlarca GB'lık dosyaları da hız sınırlamasından dolayı 100 kb/s ile indirmiştim.
Aynen öyle, saniyede 100 kb.
Orada bir buton var, ona basınca 50 saniyelik turbo modu açıyor ve 3mb/saniye 'ye kadar çıkıyor, süre bitince 100 kb devam...
indirme programı Çince (Baidu Netdisk) bir şeylere basıyorum ama neye basıyorum bilmiyorum :)
+ VPN açık olmadan ne siteye giriliyor ne de indirme başlıyor. VPN kesilirse indirme boşa gidiyor.

Tek çare sizin adınıza alım yapan yerler gibi duruyor. Biraz araştırdım, Yayaka isminde site buldum. Güvenli mi bilmiyorum.
YAYAKA'yı ben de birkaç gün önce keşfettim ama parolamı isteyince vazgeçtim. Yorumlara bakarsak herkes olumlu yorum yapmış ama. Biraz daha araştırıp deneyeceğim sanırım. Teşekkürler.

Yayaka'yı ben de birkaç gün önce keşfettim ama parolamı isteyince vazgeçtim. Yorumlara bakarsak herkes olumlu yorum yapmış ama. Biraz daha araştırıp deneyeceğim sanırım. Teşekkürler.
Sanırım çalışma mantığı şu şekilde: Siz üyeliğinizi ve parayı veriyorsunuz onlar da Çin'de oldukları için hesabınıza girip kolayca premium üyelik alabiliyorlar.

Sanırım çalışma mantığı şu şekilde: Siz üyeliğinizi ve parayı veriyorsunuz onlar da Çin'de oldukları için hesabınıza girip kolayca premium üyelik alabiliyorlar.

Aynen hocam, aldım üyelik. 49 TL tuttu bir aylık. (Ödemeyi GPAY aracıyla yaptım. Turkish Banks olarak bir menü var.)
Hesabıma girdiler, SMS şifresini verdim, birkaç dakika içinde girebilirsiniz dedi.

Şu an girdim indiriyorum son hızda. :)

Selamlar. Baidudan bende dosya indirmem lazım. Yardımcı olabilir misiniz? Üyelik açamadım açsama bende premium hesap açabilirim

Aynen hocam, aldım üyelik. 49 TL tuttu bir aylık. (Ödemeyi GPAY aracıyla yaptım. Turkish Banks olarak bir menü var.)
Hesabıma girdiler, SMS şifresini verdim, birkaç dakika içinde girebilirsiniz dedi.

Şu an girdim indiriyorum son hızda. :)
Lion yardımcı olabilir misin?

Son düzenleme:
Öncelikle teşekkürler..

Ben de zar zor üye oldum. Çin dışında telefon numarası kabul etmiyordu, 3.parti bir android uygulamasıyla üye oldum, telefonumu girdim ve SMS geldi üye olabildim.

Aynen öyle, saniyede 100 kb.
Orada bir buton var, ona basınca 50 saniyelik turbo modu açıyor ve 3mb/saniye 'ye kadar çıkıyor, süre bitince 100 kb devam...
indirme programı Çince (Baidu Netdisk) bir şeylere basıyorum ama neye basıyorum bilmiyorum :)
+ VPN açık olmadan ne siteye giriliyor ne de indirme başlıyor. VPN kesilirse indirme boşa gidiyor.

YAYAKA'yı ben de birkaç gün önce keşfettim ama parolamı isteyince vazgeçtim. Yorumlara bakarsak herkes olumlu yorum yapmış ama. Biraz daha araştırıp deneyeceğim sanırım. Teşekkürler.
reis selamlar hesabı bir doya indirmek için kullanabilrmiyim

reis selamlar hesabı bir doya indirmek için kullanabilrmiyim
3 yıl olmuş konuyu açalı ben bile unuttum. 1 hafta kullanmıştım sadece.

Baidu hesabı oluşturmak için sayfa burası
Google Translate ile sayfayı çevirebilirsin.

Hesap oluşturmak için SMS doğrulaması istiyor, sorun şu ki sadece Çin'de olan bir telefon numarası (+86 kodlu) kabul ediliyor.
Geçici SMS için numara alabileceğin siteler var, ben de bu şekilde üye olmuştum ama hangi siteydi hiç hatırlamıyorum.

Baidu için geçici SMS satın alabileceğin bir site:

3 yıl olmuş konuyu açalı ben bile unuttum. 1 hafta kullanmıştım sadece.

Baidu hesabı oluşturmak için sayfa burası
Google Translate ile sayfayı çevirebilirsin.

Hesap oluşturmak için SMS doğrulaması istiyor, sorun şu ki sadece Çin'de olan bir telefon numarası (+86 kodlu) kabul ediliyor.
Geçici SMS için numara alabileceğin siteler var, ben de bu şekilde üye olmuştum ama hangi siteydi hiç hatırlamıyorum.

Baidu için geçici SMS satın alabileceğin bir site:
reis bir belge var onu indirsen dosya co dan atsan

bir baksan açamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı