Çinli birisinden e-spor teklifi aldım

Phising yöntemi ile hesabını çalacak verdiği linke gidince ateam hesabınla giriş yapmanı isteyecek girdiğin an hesabın uçup gidecek.

Merhaba, bugün okuldan gelmiş PC'yi açtıktan sonra rastgele biri bana istek attı. Ben de kabul ettim, sonra Çince mesajlar attı çeviriden cevapladım. Falan e-spor takımına katılabılır mısın ıste senle bırlıkte yabancıları yenelım falan filan, sonra bir site attı. Çince takımlar falan vardı, bir de kızmış ve 2000+ saat CS'si var neyse sonra şey dedi. Oy kullanabilir misin sana hediye olarak bir skinde verecek falan, ben de geçiştirmek için ok dedım site engeller diye VPN önerdi falan. Açıkçası ben çok inanmadım.

Eki Görüntüle 1812010

Eki Görüntüle 1812011

Eki Görüntüle 1812012

Eki Görüntüle 1812013

Eki Görüntüle 1812014
Madem e-spor takımına çağırıyor en azından ortak dil ingilizce ile çağırırdı adamların takımında çince mi konuşacaksın? İkincisi inadına çince devam ediyor sen niye bekliyorsun kardeşim bas engeli geç. Elin çininde e-sporcu bittide türkiyeden mi çağırıyorlar. Azıcık mantık 1.4 milyar insandan daha fazla e-sporcu çıkar 85+ milyondan çıkacağından. Bu arada kız taktiği iyimiş herhalde dayıları kandırmaya çalışıyor. :D

Merhaba, bugün okuldan gelmiş PC'yi açtıktan sonra rastgele biri bana istek attı. Ben de kabul ettim, sonra Çince mesajlar attı çeviriden cevapladım. Falan e-spor takımına katılabılır mısın ıste senle bırlıkte yabancıları yenelım falan filan, sonra bir site attı. Çince takımlar falan vardı, bir de kızmış ve 2000+ saat CS'si var neyse sonra şey dedi. Oy kullanabilir misin sana hediye olarak bir skinde verecek falan, ben de geçiştirmek için ok dedım site engeller diye VPN önerdi falan. Açıkçası ben çok inanmadım.

Eki Görüntüle 1812010

Eki Görüntüle 1812011

Eki Görüntüle 1812012

Eki Görüntüle 1812013

Eki Görüntüle 1812014
Şunlara inanan var mı ya? durduk yere milleti niye e-spor çağırsınlar ki?

Czn Burak abimin de bana 12500 TL borcu var hâlâ vermedi ayıp etti bunu unutmayacağım Burak abi.
Screenshot_2023-06-02-16-47-34-750_com.instagram.android.jpg

Eki Görüntüle 1812010

Eki Görüntüle 1812011

Eki Görüntüle 1812012

Eki Görüntüle 1812013

Eki Görüntüle 1812014
Kanka dolandırıcı bu bendede vardı bi çinli 4 gün boyunca cs oynuyodu 2500 saati vardı bana yazdı direk engelli çaktım sende öyle

Yeni konular

Geri
Yukarı