Cinsel İlişkili Rüyalar Görmek

Maalesef bağımlılık yapıyor. Ben de bırakmaya çalışıyorum ama işe yaramıyor.
Hocam her gün günde 2-3 defa mastürbasyon yapıyordum. 2 gün öncesiye kadar bıraktım şu an daha enerjik hissediyorum kendimi tamamen bırakıcam uzun süre yapmıcam. Bir video vardı animeli mastürbasyon zararları videosu onu izleyince bidaha yapmadım. Psikolojik etki etti heralde :D

Hocam her gün günde 2-3 defa mastürbasyon yapıyordum. 2 gün öncesiye kadar bıraktım şu an daha enerjik hissediyorum kendimi tamamen bırakıcam uzun süre yapmıcam. Bir video vardı animeli mastürbasyon zararları videosu onu izleyince bidaha yapmadım. Psikolojik etki etti heralde :D
Bende onu izledim bıraktım 1 ay dayanmaya çalışacağım :D

Linki atar mısınız?
Hocam şu ikisinden biriydi de hangisi tam hatırlamıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam şu ikisinden biriydi de hangisi tam hatırlamıyorum.
En alttaki hocam. @Semihfuat32

Hocalarim 13 yaşındayım arada sırada bu rüyaları görüyorum ergenliğe girdiğimin kanıtı mı? Çünkü hiç öyle bir şey düşünmüyorum. Köydeyim doğal ortamda onu düşünmem imkansız.
Şimdi o biraz da hayvanına bağlı.

Bu videoyu izledim ve de bırakma kararı aldım artık hazırım anime kızı adına(bilgisayardaki 80 GB'lık klasör silindi)
Düzenleme: Gaza geldim konu açıyorum bu video olacak sadece.

Geri
Yukarı