Cinsellik ihtiyacını karşılayamamak

Öncelikle kadınların % 80'ı cinsellik dışında bir işe yaramaz. Aynı buradaki arkadaş gibileri yüzünden peşinden koşulup avutulurlar ve kendilerini geliştirme ihtiyacı duymazlar. Örnek verilecek olunursa benim tanıdığım sadece bir kadın mucit var o da çamaşır makinesinin mucidi. Belki sizin tanıdığınız yok bile. Kaç tane bilim insanının kaçı kadın ya da kaç tane devlet yöneticisinin kaçı kadın. Yapmaktan şikayet duydukları ( şikayet duymaları bir sorun değil ) yemek yapmakta bile en iyi aşçılar hep erkek. Dünyanın en zengin 100 insanı içinde kaç kadın vardır şuan bilmiyorum ama erkeklerin daha fazla olduğunda hemfikirizdir. Tarihi yanlış hatırlıyor olabilirim ama 1970'lerde dünyanın en zenginleri arasında bir kadın vardı ve o kadın sence nasıl orda olmuştur söyleyeyim. O zamanlarda bir ilaç fabrikasının sahibi olan ve dünyanın en zengin 3 insanından biri olan adamın eski karısıydı ve nafaka davası ile 1 milyar dolar para almıştı. İşte kadınların özeti budur. Feminizmden bahsedip aynı hakları almayı isteyip askerlik gibi aynı sorumlulukları almayı reddederler. Ve sırf pipilerinin aklı ile hareket eden erkekler yüzünden ellerine öyle bir güç geçmiştir ki mesela sokakta bir kadın herhangi bir adama bu adam bana t... yaptı dese ölmekten beter ederler. İçi yağ dolu kalça ve göğüsleri ile övünürler. Sokrates'in de dediği gibi ;

"Bir erkeğin, vücudunun potansiyel güzelliği ve gücünü görmeden yaşlanması bir utançtır.''
Çok boş örnekler vermişsin kanka;

Öncelikle çok uzun cevap yapamayacağım çünkü ders çalışmam lazım, ama dediklerinin %90'ının sebebi zaten toplumsal ayrım ve eski zamanlarda kadınlara verilen değer ve ilginin sonucu. İlk cümlen zaten iğrenç bir itham, cinsellikten başka bir işe yaramıyorlar ne demek? Her kadını da genelleyemezsin ayrıca. Cinsiyetçi bir insan olduğun çok belli maalesef, sağ elinle devam et sen kadınlara böyle yaklaşmaya devam edip onları obje olarak görmeye devam edersen sağ elinle evliliğe kadar gidersin.

Nickinden de 13 yaşında olduğunun tespitine vardım, kim üzdü seni kanka 6. sınıfsın daha. :D

Öncelikle çok uzun cevap yapamayacağım çünkü ders çalışmam lazım, ama dediklerinin %90'ının sebebi zaten toplumsal ayrım ve eski zamanlarda kadınlara verilen değer ve ilginin sonucu. İlk cümlen zaten iğrenç bir itham, cinsellikten başka bir işe yaramıyorlar ne demek? Her kadını da genelleyemezsin ayrıca. Cinsiyetçi bir insan olduğun çok belli maalesef, sağ elinle devam et sen kadınlara böyle yaklaşmaya devam edip onları obje olarak görmeye devam edersen sağ elinle evliliğe kadar gidersin.

İlgilenmeyin hocam hiçbir kadın yüz vermeyince bu hale gelmiştir :) kendi annesinin veya kız kardeşinin de obje olduğunu düşünüyor mu acaba sormak lazım.

Nickinden de 13 yaşında olduğunun tespitine vardım, kim üzdü seni kanka 6. sınıfsın daha. :D
Beni kimin üzdüğünü biliyorum ama seni daha üzmemişler galiba. Cinsiyetçi değilim genelleme yapmadan hiçbir konu hakkında konuşmazsın. Ayrıca ben de bir kadından doğdum kadın düşmanı değilim. Dediğim şeyler Türk kadınlarına özgüydü ayrıca onu da ekleyeyim. Bütün hayatım boyunca sağ elimi kullanmayı bir kadını tavlamak için 5 dakika uğraşmaya yeğlerim. Ama maalesef dediklerimde haklıyım. İster katıl ister katılma daha güçlüyüz.

Kankam Nick'inden anlayamayız çünkü belki küçükken koymuştur. Technopat'ta nickler değişmiyor.
Benim Nick'ime baksana.
Bu Nick'le sence kaç yaşında gözüküyorum. 🙃

Hayır bir de anlayamadığım neden nick değiştirmeye izin vermiyorlar.

Mesela diyerim 12 yaşındaydın adına "3131" koydun sonra 15'inde utandın değiştirecen.
Yok olmuyor.

Kankam Nick'inden anlayamayız çünkü belki küçükken koymuştur. Technopat'ta nickler değişmiyor.
Benim Nick'ime baksana.
Bu Nick'le sence kaç yaşında gözüküyorum. 🙃

Hayır bir de anlayamadığım neden nick değiştirmeye izin vermiyorlar.

Mesela diyerim 12 yaşındaydın adına "3131" koydun sonra 15'inde utandın değiştirecen.
Yok olmuyor.
Anlasan ne yapacaksın ki merak ediyorum. Ne söyleyeceksin yani.

Geri
Yukarı