Küçük bir fikir istiyorum sizden aşk ile alakalı

atestuna1

Hectopat
Selamlar, yaklaşık 1-1.5 ay önce bir konu açmıştım bu konuyla alakalı. Şimdi bir şeyler değişti ve yine Technopat'a sorma ihtiyacı duydum.

Ben hoşlandığım kişiye açıldım yaklaşık 1.5 ay önce, bir sorunla karşılaşmadım ama geçen yıl benden hoşlandığını söyledi ve ben de tam o an hayal kırıklığına uğradım ister istemez. Geçen yıl gelip söyleseydi her türlü kabul ederdim de, işte maalesef söylemek istememiş. Daha uzatmadan sizden fikir istediğim konuya geleyim, dün gece tam 5 saat boyunca beni vazgeçirmeye çalıştı onu sevmeyi bırakmam için, ama en sonunda ben de dayanamayıp beni biraz olsun üzdüğünü ve kırdığını söyledim ve onu söyleyince ağlamaya başladı. Bana değer verdiğini, beni üzmek istemediğini söyledi hatta belirli aralıklarla ona onu sevdiğimi söylüyordum dün gece de söyledim, ben de seni dedi fakat birkaç dakika sonra sildi. Yaklaşık 10 yıldır tanışıyoruz, onu çok çok iyi tanıyorum. Ona yeri geldiğinde iltifat ediyorum ve değerli hissettirdiğim için bana teşekkür ediyor.

Sizce ne olur? Sadece biraz farklı fikirler düşünceler duymak istediğimden yazdım, yardımcı olun ya da olmayın fark etmez.

Kaçan kovalanır çok fazla peşinden koşma ilgiyi azalttığın zaman o sana yavaş yavaş gelir merak hiç şaşmaz bu.
Bu arada Vettel adamdır. #seb5

Kaçan kovalanır çok fazla peşinden koşma ilgiyi azalttığın zaman o sana yavaş yavaş gelir merak hiç şaşmaz bu.
Bu arada Vettel adamdır. #seb5
Yurt dışından arkadaşlarım şu şekilde bir şey söyledi, bana arada sırada unut beni falan diyor sevdiğim kişi, hatta konuşmayı da azaltıcam diyor fakat dediklerini yapmıyor, sürekli artarak devam eden bir samimilik var aramızda, sürekli de konuşuyoruz.

Dedikleri şey ise şu, unut beni diyorsa beni bırakma gibi bir şey demek istiyor da olabilir diye söylediler, yani peşini bırakmıyım tarzında.

Kızın sadece ilgi ihtiyacını karşılıyorsun. Sen ilgi ihtiyacını karşılamaya devam et, başka erkekler de diğer ihtiyaçlarını karşılar zaten🤫

Yeni konular

Geri
Yukarı