Çirkin hissediyorum

Bugün kendime aynadan baktım. 2 gün önce eh az da olsa yakışıklıyım diyen ben bugün kendimi iğrenç görüyorum. Çok cirkin hissediyorum.
Normalde spor yapiyorken onu da bıraktım çünkü cidden kendime aynada bile bakmak istemiyorum. Yahu 2 gün önce sevdiğim kızla yan yana gelsem nasıl durur diye düşünüyordum. Saçımı kestirdim eve geldim kafamı duvara vurasım geldi. Cidden dünyadaki en cirkin kişi gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım?

Dostum,öncelikle çirkin olduğunu kabullen ve kendine sor yakışlı/güzel olmana ne için gerek var? Daha fazla arkadaş edinebilmek için mi? Daha fazla sevgili edinebilmek için mi? Veya daha fazla ortama girebilmek için mi? Muhtemelen bunlardan biri.Böyle boş şeyleri düşünerek zaman bile harcama.İşine bak sporunu yap sabah uyan kahveni yap yemeğini kendin yap kendin ye.Kendi kendine yet.

Dostum, öncelikle çirkin olduğunu kabullen ve kendine sor yakışlı/güzel olmana ne için gerek var? Daha fazla arkadaş edinebilmek için mi? Daha fazla sevgili edinebilmek için mi? Veya daha fazla ortama girebilmek için mi? Muhtemelen bunlardan biri. Böyle boş şeyleri düşünerek zaman bile harcama. İşine bak sporunu yap sabah uyan kahveni yap yemeğini kendin yap kendin ye. Kendi kendine yet.

Kız meselesi için hocam.

Kız meselesi için hocam.

Dostum kesinlikle kız işlerinde tip olmadan da kazanabilirsin. Nasıl erkek olacağını araştır. Seni aşağılamak için değil bu sözüm yanlış anlama. Çoğumuz saygın bir erkek olmanın kurallarını bilmiyor. Bende bu işin ehli değilim. Benim bir yaştan sonra böyle şeylere arzum kalmadı. Kendinle biraz zaman geçir çevrende 1-2 tane devamlı görüştüğün biri olsun yeter.

Dostum,öncelikle çirkin olduğunu kabullen ve kendine sor yakışlı/güzel olmana ne için gerek var? Daha fazla arkadaş edinebilmek için mi? Daha fazla sevgili edinebilmek için mi? Veya daha fazla ortama girebilmek için mi? Muhtemelen bunlardan biri.Böyle boş şeyleri düşünerek zaman bile harcama.İşine bak sporunu yap sabah uyan kahveni yap yemeğini kendin yap kendin ye.Kendi kendine yet.
Ya evet de hocam kız için ama şimdi kötü bir vücutlu veya çirkin bir kişiyi kimse ne bilim hoş karşılamaz.
Kişisel bakım fln da gerekli. Bence yani öyle.
Değil mi?

Ya evet de hocam kız için ama şimdi kötü bir vücutlu veya çirkin bir kişiyi kimse ne bileyim hoş karşılamaz.
Kişisel bakım falan da gerekli. Bence yani öyle.
Değil mi?

Lütfen kafanızda yarattığınız kişilik değil de kendiniz olmayı çalışın ve bakımınızı aksatmayın. İlla çok bakımlı, çok yakışıklı, çok maskülen biri olmanıza gerek yok bir kızın size bakması için. Zaten her şeyin fazlası zarar.

Geri
Yukarı