Çirkin hissediyorum

Bugün kendime aynadan baktım. 2 gün önce eh az da olsa yakışıklıyım diyen ben bugün kendimi iğrenç görüyorum. Çok cirkin hissediyorum.
Normalde spor yapiyorken onu da bıraktım çünkü cidden kendime aynada bile bakmak istemiyorum. Yahu 2 gün önce sevdiğim kızla yan yana gelsem nasıl durur diye düşünüyordum. Saçımı kestirdim eve geldim kafamı duvara vurasım geldi. Cidden dünyadaki en cirkin kişi gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım?
Çünkü çekici açı denen bir durum var yüzün her açıdaki profilde göze güzel gelmiyor olabilir. Psikolojik bir sorun yoksa. En mantıklı açıklama bu gibi duruyor.

Adama ne kadar abi dedim. Tıraş bitimi içimden küfür ede ede.
50 dolar dedi.
Bi de şaka yapıyor. Hayiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrr.
Geçen hafta aynı şeyi yaşadım. Adama dedim ki fazla kısaltmadan toparlayalım, adam kısalttıkça kısalttı. Şuan kulaklarım çok belli oluyor, moralim bozuluyor aynaya bakınca.

Bugün kendime aynadan baktım. 2 gün önce eh az da olsa yakışıklıyım diyen ben bugün kendimi iğrenç görüyorum. Çok cirkin hissediyorum.
Normalde spor yapiyorken onu da bıraktım çünkü cidden kendime aynada bile bakmak istemiyorum. Yahu 2 gün önce sevdiğim kızla yan yana gelsem nasıl durur diye düşünüyordum. Saçımı kestirdim eve geldim kafamı duvara vurasım geldi. Cidden dünyadaki en cirkin kişi gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım?
Fotoğrafını paylaş sana çirkin olup olmadığını söyleyeyim.

Geri
Yukarı