Çözüldü Cities Skylines Petrol pompası koyulurken "Yanlış alan tipi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Seçgin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Cities Skylines'te petrol sanayisi yapmaya çalışıyorum ama bir türlü petrol pompasını koyamıyorum yanlış alan tipi yazıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

bölgeyi boyadım sonra ise orman sanayisini seçtim.
Boyama kısmında sağ tarafta fabrikaların resmi olan endüstri bölgesi boyama var. Onunla boyayıp daha sonra ana binayı oraya koyunca otomatikmen ilgili endüstriye dönüşüyor zaten. İsterseniz öyle deneyin, belki sizin yöntemde hata veriyordur.

Boyama kısmında sağ tarafta fabrikaların resmi olan endüstri bölgesi boyama var. Onunla boyayıp daha sonra ana binayı oraya koyunca otomatikmen ilgili endüstriye dönüşüyor zaten. İsterseniz öyle deneyin, belki sizin yöntemde hata veriyordur.
tamamdır bir de onu deneyeyim

ben bulamadım dediğiniz yeri bir tane endüstri yazısı var ama o sanayi alanını siliyor

böyle yaptım ve dediğinizi pek anlamadım bunu yaptıktan sonra ne yapacağım.
Screenshot_8.png
s

kar edemiyorum hala aynı -120 kar yazıyor ve yükselmedi hiç.
İşleme tesisleri biraz kâr ettiriyor. Asıl kâr fabrikalardan geliyor. Biraz üstte bahsettiğim yerden bakabilirsiniz ama gelişmiş endsütriniz olmadan kurmayın, çok pahalılar çünkü. Paranız boşa gider başta.

Yeni konular

Geri
Yukarı