Civilization 6 için Türkçe yama var mı?

Efems

Centipat
Daha fazla  
Yaz indirimlerinden Civilization 6 almıştım. Türkçe yaması var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyebilir misiniz?

Deneyebilir misiniz?

Hocam forumda bir arkadaş kendi elleri ile yaptığı yamayı paylaşmış tek sıkıntısı DLC paketleri Türkçe değil (belli bir kısmı).

Oyunun DLC'lerinin de çevrildiği "tam" bir yaması şimdilik yok sanırım. Yamalar oyunun İngilizce dil dosyaları üzerine yapıldığı için güncelleme geldiğinde illa bi' yerden sonra sorun çıkıyor, çevrilmemiş veya oyunla yama sürümü arasında uyuşmazlık olduğu için hatalı metinler vesaire.
Linkteki yamada çeviriyle uğraşan hocam "DLC'ler üzerinde çalışıyorum" yazmış. İnternette de neredeyse hep aynı yamalar paylaşılmış zaten, bahsettiğim sorunlar hepsinde var sayılır. Beklemekten başka ne yapılabilir bilmiyorum.

Alternatif olarak şu yamaya bakabilirsiniz belki, ama hocamın çevirisinden daha güncel olmayabilir.
Elimde 2021'de paylaşılmış Anonymous çevirisi var, şöyle bırakayım. Belki işinize yarar. Full çeviri değil ancak daha güncel gibi. Bu arada yamayı kurduktan sonra dilden Türkçeyi seçip oyunu tekrar başlatmanız gerekiyor.

Link yenilendi: CivilizationVI.TurkceYama.AnonymousCeviri.27032021-20210527T161731Z-001.zip

Oyunun DLC'lerinin de çevrildiği "tam" bir yaması şimdilik yok sanırım. Yamalar oyunun İngilizce dil dosyaları üzerine yapıldığı için güncelleme geldiğinde illa bi' yerden sonra sorun çıkıyor, çevrilmemiş veya oyunla yama sürümü arasında uyuşmazlık olduğu için hatalı metinler vesaire.
Linkteki yamada çeviriyle uğraşan hocam "DLC'ler üzerinde çalışıyorum" yazmış. İnternette de neredeyse hep aynı yamalar paylaşılmış zaten, bahsettiğim sorunlar hepsinde var sayılır. Beklemekten başka ne yapılabilir bilmiyorum.

Alternatif olarak şu yamaya bakabilirsiniz belki, ama hocamın çevirisinden daha güncel olmayabilir.

Hocam forumda bir arkadaş kendi elleri ile yaptığı yamayı paylaşmış tek sıkıntısı DLC paketleri Türkçe değil (belli bir kısmı).

Hocam Türkçe yamayı dediğim arkadaştan aldım sağ olun.

Hocam Türkçe yamayı dediğim arkadaştan aldım sağ olun.

Uğraşıp Türkçe Yama yapıyoruz konuyu bulamıyorsunuz bile 😢

Aşağıdaki yamayla 5-6 saat oynamıştım, fena değildi.

Bu arada yukarıdaki DeepL çevirisine de şans verilebilir. Translate yamalardan uzak dursam da kullanmak zorunda kalsam DeepL ile çevirileni kullanırdım. Diğer çevirilerden daha iyi.

Geri
Yukarı