CL18 ile CL 16 Arasındaki Farklar Nedir?

Edwick

Centipat
Yer
.
Daha fazla  
Meslek
10.Sınıf öğrencisi
Ben CL değerini bilmeden alışveriş yaptım cahilliğime verin. CL değerlerine bakmadığımdan 3200 MHz CL16 RAM 300TL idi 3600MHz CL18 ise yine 300 liraydı 3600 MHz aldım kötü mü yapmışım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Basit bir araştırma ile cevabı bulabilirsin. 👍 Çok dert etmene gerek yok ayrıca çok küçük bir fark var arada.

Modelleri ne? Sistem ne?
1606751227975.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Basit bir araştırma ile cevabı bulabilirsin. 👍 Çok dert etmene gerek yok ayrıca çok küçük bir fark var arada.
Hocam 3600 MHZ daha iyi gibi duruyor.
Kötü yapmışsın.
Neden hocam? Valla iki gündür yatamıyorum iptal etsem mi diye indirimli zamanda toplu bilgisayar halinde aldım. İptal edersem direk bilgisayarı etmem gerekecek. Videoda gördüğüme göre benim aldığım ram oyunlarda daha hızlı ama dezavantajı nedir?

İçin rahat olsun gayet iyi yapmışsın. Samsung b-die zar denk geldiyse 3600 MHz CL 14, Hynix C-die zar geldiyse de CL 16'ya kadar düşürebilirsin ilerde uğraşmak istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı