Çözüldü Clash of Clans BlueStacks siyah ekran oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CORSAIR 8GB Vengeance DDR4 2666MHz CL16 Single Ram
Asus H410M-K
I3 10100-F
STRIX GTX 1050TI
TOSHIBA 1 TB HDD
WD 240 GB SSD
Meslek
Öğrenci
Selam hocalarım, yine ve yine ve yine aynı problemle uğraşıyorum. En son Amazon ile bir şekilde çözülüyordu ancak 1-2 haftadır yine aynı problem var. Bazıları PIE-64 Bit ile sorunun çözüldüğünü söylemiş ancak ben onu da kuramıyorum. Çözümü bilen var mı? Telefonum kasıyor o yüzden rahat oynayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir fikrim yok hocam ben indirdim tam girecektim sonra aklıma 10 hesabın Gmail'ini girmek geldi ve tekrar bu bataklığa düşmeme kararı aldım ve sildim her şeyi. Size tavsiyem klan yönetmeyin ömrünüzden ömür gidiyor.

Hiçbir fikrim yok hocam ben indirdim tam girecektim sonra aklıma 10 hesabın Gmail'ini girmek geldi ve tekrar bu bataklığa düşmeme kararı aldım ve sildim her şeyi. Size tavsiyem klan yönetmeyin ömrünüzden ömür gidiyor.

Hocam bende çift hesap yönetiyorum ve telefon 2017 model Huawei P Smart olunca can çekişiyorum resmen. PIE-64 Bit sürümde düzeliyormuş ancak i7 olmadığı için yükleyemiyorum🥲

Hocam bende çift hesap yönetiyorum ve telefon 2017 model Huawei P Smart olunca can çekişiyorum resmen. PIE-64 Bit sürümde düzeliyormuş ancak i7 olmadığı için yükleyemiyorum🥲

Benimki 2019 bende mobilden sıkıntı çekiyorum mobilde iyi olsa şu an BB13 olmazdım ama hayat şartları.

Bir şekilde Pie 64 Bit yüklemeyi başardım ve artık oluyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    2,9 MB · Görüntüleme: 34
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı