Clio 0.9 vs Egea 1.3 Urban

Yani touch paket mantıklı geldi bana 200 bin tl max. Sce motor çok kötü sanırım. O yüzden 1.0 tce touch alıp bir iki opsiyon ekleyebilirim
hocam bayiden almanızı tavsiye ederim ama mesela tek bir şehir e bağlı kalmayınız. mesela almak istediniz aracı sırasına girmeyin malum kur fiyatlarını sürekli güncelleyip fiyat değişikliğine gidiyorlar o aracı başka illerdeki Renault bayisinde bulmaya çalışın ve mutlaka araştırın size şöyle söyleyeyim 220 bin tl ye 8 bin km de ful donanımlı Renault icon araçlar sahibinden de satışta olanlar var.

Hocam bayiden almanızı tavsiye ederim ama mesela tek bir şehir e bağlı kalmayınız. Mesela almak istediniz aracı sırasına girmeyin malum kur fiyatlarını sürekli güncelleyip fiyat değişikliğine gidiyorlar o aracı başka illerdeki Renault bayisinde bulmaya çalışın ve mutlaka araştırın size şöyle söyleyeyim 220 bin TL'ye 8 bin km de ful donanımlı Renault icon araçlar sahibinden de satışta olanlar var.

Teşekkür ederim ama clio ya da o parayı veresim gelmiyor. Yeni model çok güzel ama fiyatını hak ediyor mu diye düşünüyorum. Sanırım aralığı bekleyip fiyatları tekrar değerlendireceğim

Teşekkür ederim ama clio ya da o parayı veresim gelmiyor. Yeni model çok güzel ama fiyatını hak ediyor mu diye düşünüyorum. Sanırım aralığı bekleyip fiyatları tekrar değerlendireceğim.

Bende Renault düşünüyordum ama bazi modellerinde camlar cevirmeliydi o yüzden Fiat egea hatchback urban Plus'a baktım ve çok güzel geldi tasarım olarak. Bayiden alabilirsem direk alacağım.

Bende Renault düşünüyordum ama bazi modellerinde camlar cevirmeliydi o yüzden Fiat egea hatchback urban Plus'a baktım ve çok güzel geldi tasarım olarak. Bayiden alabilirsem direk alacağım.
Dizel demi ? Benim de çok hoşuma gidiyor ama sedana göre fiyat farkı var. Alırsanız kısa bir inceleme paylaşır mısınız ?

Yokuş performansı olarak 1.6 Multijet 120Hp`lik motor seçeneğini Comfort donanım ile alabilirsiniz.
1.6 ların gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kardeşim de 1.6 linea var ağır kaldığını söylüyor. Ben de 1.3 var albea daha atak. O yüzden yeni modeller çıksın tekrar bakacağım. Ayrıca dizeller de yavaş yavaş bitiyor o da kafamda soru işareti oluşturuyor. Muhtemelen yeni egea turbolu yada en kötü clio 1.0 tce alayım diyorum

Teşekkür ederim ama clio ya da o parayı veresim gelmiyor. Yeni model çok güzel ama fiyatını hak ediyor mu diye düşünüyorum. Sanırım aralığı bekleyip fiyatları tekrar değerlendireceğim.

Hocam merhaba bir söylenti duydum Almanya'dan ikinci el araçları Türkiye piyasasına sokmak için çalışmalar başladığı hakkında eğer bu gerçekleşirse ikinci el piyasası etkilenir sadece bilginiz olsun. Ayrıca o parayı vermem diyorsunuz ama maalesef piyasa bu şekilde alternatifiniz aynı segment deki araçlar olabilir ancak. Ama eski model b segment araçlara bakarım diyorsanız bilemem.

Geri
Yukarı