İ20 2021 vs Clio 2021

Clio derim, moov üzerinden araç kiraladığımda genellikle clio kiralıyorum, geçenlerde daha 20k km yapmış clio geçti elime. Otobanda dipgaz yaptığım zaman, koltuğa yapıştırıyor vs :) yakıt olarak'da, clio önde zaten.

Clio derim, moov üzerinden araç kiraladığımda genellikle Clio kiralıyorum, geçenlerde daha 20k km yapmış Clio geçti elime. Otobanda dipgaz yaptığım zaman, koltuğa yapıştırıyor vs :) yakıt Olarak'da, Clio önde zaten.

Dsg şanzıman atmosferik bir I20 sürmeyi deneyin Clio'nun tozunu bulamayacaksınız.

65 beygir şaka gibi, konu açılmış bakayım dedim düştüğümüz hale bak. 0-100 1 hafta. Gerçekçi veriler değil, clio daha fazla yakacaktır diye düşünüyorum. Otomatik i20 seçerdim. Hayrını görün.

Zaten pet şişe kadar hacimleri var arabaların Türkiye'de.

Herkesin kendine göre düşüncesi vardır. O yüzden çok bariz önde olmadığı sürece çeşitli araçlar tercih ediliyor.

Ben manuel olduğu için Clio alırdım. 3 silindir olması da cabası.

Konuyu i20 övmek için açmışsınız gibi duruyor. Çok hacim istiyorsanız 5 lite V10 sıralı şanzıman bir araba kullanın da şanzıman görün.

Hem motor ufak, hem de gücü az diye laf edip yakıt tüketimine inanmamak... Yakıt tüketiminin öyle olmasının sebebi onlar. Motor 2000 devirde 25 beygir bile vermiyor. Katalog okuyarak araç değerlendireceklere kolay gelsin.

Herkesin kendine göre düşüncesi vardır. O yüzden çok bariz önde olmadığı sürece çeşitli araçlar tercih ediliyor.

Konuyu I20 övmek için açmışsınız gibi duruyor. Çok hacim istiyorsanız 5 Lite V10 sıralı şanzıman bir araba kullanın da şanzıman görün.

Hem motor ufak, hem de gücü az diye laf edip yakıt tüketimine inanmamak... Yakıt tüketiminin öyle olmasının sebebi onlar. Motor 2000 devirde 25 beygir bile vermiyor. Katalog okuyarak araç değerlendireceklere kolay gelsin.

Çift kavramalı şanzıman seçeneği var I20 de ayrıca kilo başına çektiği beygir sayısı oldukça yeterli b segment araçlar bunlar Clio'nun bu konuda yetersiz kaldığını düşünüyorum I20 fanlığı yapmaya gelmedim görüşlerinizi alıyorum.

Konuyu I20 övmek için açmışsınız gibi duruyor. Çok hacim istiyorsanız 5 Lite V10 sıralı şanzıman bir araba kullanın da şanzıman görün.

Katalog okuyarak araç değerlendirmiyoruz.
1.0 Turbo 100HP Clio bile 120'yi geçtiği zaman 7.5L yakmaya başlıyor. 1.6 Egea'da hemen hemen aynı yakıyor. İkisi de kullandığımız araçlar.
1.0 üstüne 65HP motorla şehir içinde bile doğru dürüst kullanamazsınız, karşınıza gelen en ufak bayırda araç bayılmaya başlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı