Closer configurator ile harddiski maunt edemiyorum

yunus3346

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma daha önce mac os x kurmaya çalışmıştım.Closer boot u boot menüsüne eklemiştim.daha sonra mac kurduğum harddiski biçimlendirdim.ama Clover boot hâlâ boot menüsünde duruyordu.şimdi tekrar mac os x kurmaya çalışıyorum usb belleği maunt edip efı klasöründeki Clover klasörünü masaüstüne yapıştırdıktan sonra harddiski maunt edemiyorum.sağ üstte yapıldı diyor açınca boş bir ekran geliyo devamında restart atıp usb den boot yapıyorum ama Clover boot Options ayarları gelmiyor.ne yapmalıyım.. Recep baltaşın Rehberine uygun olarak gidiyorum ama harddiski maunt ettiğim zaman ondaki gibi Apple,Microsoft, boot diye klasörler gelmiyor... @Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleme:
Aynı sorunu bende yaşadım ve windows uefi destekli kurmadığım için harddiski mount edemediğimi farkettim.
Uefi şekliyle sıfırdan windows kurulumu yaptım ve daha sonra mavericks kurulumu yapınca oldu.
@Ali Güngör ün dediği gibi herşeyi yaptım neden olmadı sorularına cok güzel bir cevabı vardı video da. Bir çay için mola verin yeniden dikkatlice uygulamaları adım adım yapın :)
Bende çay ı koydum içtim uefi destekli bir windows a sahip olmadığımı ve bundan kaynaklandığını anladım.

Teşekkürler
Saygılar

Bu sorunu bende yaşıyorum. Bu sorunu başka yolu yok mu arkadaşlar? İllaki uefi'li Windows kurup tekrar mevericks mi kuracağız yani? @Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı